Fifa Mobile Etkinlikleri

Fifa Mobile Etkinlikleri
Fifa Mobile Etkinlikleri

Fifa Mobile Etkinlikleri

Mobidictum en yeni mobil oyun rehberleri ve incelemeleri ile karşınızda. Ücretsiz mobil futbol oyunu Fifa Mobile Etkinlikleri rehberine hoş geldiniz. EA Sports tarafından çıkarılan Fifa Mobile, oyuncuların ilgisini çekmeye son hızıyla devam ediyor. Oyunun, oyuncularına güncel olarak sunduğu süreli etkinlikler gibi rekabeti arttıran pek çok etkinliği bulunmakta. Bu etkinlikler belirli süreler ile oyuncuların oynaması için yenilenir ve oyunculara daha iyi bir takım yaratma şansı tanınır. Fifa Mobile Etkinliklerini BlueStacks 4 indirerek rahatça oynayabilirsiniz.

UEFA Şampiyonlar Ligi

Fifa Mobile Etkinlikleri UEFA Şampiyonlar Lİgi
Fifa Mobile Etkinlikleri UEFA Şampiyonlar Ligi

UEFA Şampiyonlar Ligi etkinliği her hafta Pazartesi günü yenilenir. Etkinlikte beceri oyunları oynayarak, reklamları izleyerek veya UEFA Şampiyonlar Ligi tekliflerini satın alarak son 16 takıma kalınır. Bu sırada toplanılan puanlar harcanarak en iyi oyuncular satın alınabilir. Yapılan karşılaşmalar sonucunda çeyrek finale kalan oyuncular belirtilen tarihte şampiyonluk için kıyasıya rekabete girerler. Adı üstünde şampiyonlar ligi, hiç kolay olduğu söylenemez.

Günlük İdman

Fifa Mobile Etkinlikleri Günlük İdman
Fifa Mobile Etkinlikleri Günlük İdman

Günlük İdman etkinliği her gün yenilenir. Etkinlikte olan Beceri oyunu, Yapay Zekaya Karşı Maç, Karşı Atak Maçı ve Pvp Maçı aktiviteleri oynanarak günlük ödül kazanılır. Bir oyuncu her ay en fazla 30 ödül kazanabilir.

Yenetek Avı

Fifa Mobile Etkinlikleri Yetenek Avı
Fifa Mobile Etkinlikleri Yetenek Avı

Yetenek Avı etkinliği 8 saatte bir yenilenir. Etkinlikte beceri oyunları oynayarak, reklamları izleyerek ve yetenek avı teklifleri ile puanlar elde edilir. Bu puanlar kullanılarak yetenek avı oyuncuları kazanılır. Bu maçlar Epl, Bundesliga, Ligue 1 ve Laliga’da yapılır. Futbol oyunları için en önemli şey, iyi oyunculara sahip olmaktır. BlueStacks ile daha fazla futbol oyunu oynayabilir ve yetenekleri avlayabilirsin.

Mücadele

Fifa Mobile Etkinlikleri Mücadele
Fifa Mobile Etkinlikleri Mücadele

Mücadele etkinliğinde beceri oyunları ve maçlar yapılarak toplanan puanlar ile beceri geliştirici, rastgele seçkin oyuncu ve belirli üst düzey oyuncular takıma katılabilir. Mücadeleler Gümüş, Altın, Seçkin, Usta zorluklarında olarak ayrılır. Fifa Mobile’ı bilgisayar üzerinden daha rahat bir şekilde de oynayabilirsiniz.

Haftanın Takımı

Fifa Mobile Etkinlikleri Haftanın Takımı
Fifa Mobile Etkinlikleri Haftanın Takımı

Haftanın Takımı etkinliği her hafta çarşamba günü yenilenir. Haftanın Takımını oluşturmak için günlük görevler yapılarak ve reklamlar izlenerek kazanılan TOTW puanları kazanılır. Puanlar TOTW oyuncu teklifleri için harcanabilir. Her yeni kazanılan ilk 11 oyuncusu POTM puanı kazandırır. POTM, her ay açıklanan gerçek hayattaki maçlara göre sergilenen performanslarla seçilen ayın oyuncusudur. Kazanılan POTM puanları bu oyuncuya sahip olmak için kullanılır.

Takım Kahramanları

Fifa Mobile Etkinlikleri Takım Kahramanları
Fifa Mobile Etkinlikleri Takım Kahramanları

Takım Kahramanları Etkinliği her gün yenilenir. Her gün kazanılan ödüller vardır. Arma ödülleri, kulüp armaları kazanmak için her gün yapılan 3 beceri oyunları ile kazanılır. Her galibiyette haritada bir arma görünür. Görünen arma sayısı 3 e ulaştığı zaman ödül alınabilir. Bonus ödüller, haritada görünen armalardan 2 tanesi aynıysa kazanılır. Kulüp Armaları, takım kahramanları oyuncularını açmak için kullanılır.

Fifa Mobile Etkinleri Nasıl Daha Kolay Oynanır?

BlueStacks 4 ile Fifa Mobile
BlueStacks 4 ile Fifa Mobile

Futbol oyunlarında anlık pozisyonları değerlendirmek çok önemlidir. Fifa Mobile’da özellikle bu daha da önemli. Telefonda oynanan Fifa Mobile, beceri oyunlarında hem atak yaratma hemde hakimiyet açısından çok zorlayıcı oluyor. BlueStakcs 4 ile Fifa Mobile oynamak bu zorluğu, sizler için hazırladığı rahat kontrolleri ile ortadan kaldırıyor. Fifa Mobile’da daha iyi takıma sahip olmak için Fifa Mobile ilerleme rehberimiz ile Fifa Mobile kimya sistemi hakkındaki yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler