FIFA Mobile İlerleme Rehberi

FIFA Mobile - Neymar

Bu makalemizde FIFA Mobile’ın yeni sezonunda ilerleme ve etkinliklerdeki değişikliklerin nasıl işlediğini anlatacağız.

FIFA Mobile Gelişme Rehberi

Bu sezon için oyun yapısında genel olarak çok ciddi bir değişiklik yapılmadı. Ancak etkinliklerde yapılan bazı önemli değişiklikleri anlatacağız.

  • Görevler: Başarılar ve hedeflerin yerine çeşitli aşamaları tamamlamanız gereken görevler geldi. Bu görevler genellikle etkinliklerle paralel ilerleyerek size daha sürükleyici ve ödüllendirici yollar sunmakta.
  • Haftanın Takımı: Görevlerle en iyi uyum sağlayacak etkinliklerden biri olan Haftanın Takımı değişti ve artık Haftanın Takımına özel etkinlikler olmayacak. Bunun yerine görevlerde haftada bir kez Haftanın Takımı oyuncu ögesi kazanma şansınız olacak ve diğer Haftanın Takımı ögelerini FIFA Mobile mağazasındaki özel Haftanın Takımı paketlerinden elde edebileceksiniz. TOTW oyuncu ögelerini elde ederken, her yeni TOTW oyuncu ögesi karşılığında Ayın Oyuncusu puanları; elinizdeki oyuncu ögelerinin kopyaları denk geldiğinde ise TOTW puanları kazanacaksınız. Yeterince TOTW puanı kazandığınızda yeni bir TOTW oyuncu ögesi (ekstra POTM puanları ile birlikte) kazanmanızı garanti eden özel bir TOTW paketi satın alabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir: FIFA Mobile Kimya Sistemi Nedir?

FIFA Mobile - Günlük Görevler
FIFA Mobile – Günlük Görevler

Cevherler

Oyuna Cevherler adı verilen yeni bir oyun parası eklendi. Cevherleri etkinliklerden, rekabetçi oyundan, mücadelelerden ve diğer bölümlerden kazanabilir ve mağazadan paket satın almak için kullanabilirsiniz. FIFA Points de artık oynama yoluyla doğrudan kazanılamayacak.

FIFA Mobile - Kampanya

Ayrıca Mücadeleler, Takım Kahramanları ve Üstünlük kısmında bazı düzenlemeler yapıldı:

  • Mücadeleler artık Usta’ya kadar çeşitli seviyelere ayrılacak. Mevcut tüm Mücadeleleri tamamladıktan sonra her hafta yeni bir haftalık Mücadele açılacak. Bunları oynayarak ekstra ödüllerin yanı sıra paket ve Oyuncu Ögesi satın almak için kullanılan Mücadele puanları kazanabilirsiniz.

FIFA Mobile - Mücadeleler

Takım Kahramanları

Takım Kahramanları artık her biri takıma özel arma ödülleri veren 3 günlük etkinlikten oluşuyor. Bir gündeki 3 etkinliğin hepsini tamamlayıp armaları aldığınızda, aldığınız armalara göre değişen bir bonus paket kazanacaksınız. Artık Takım Kahramanları’nın ana oyun parası olan Armalar, Takım Kahramanları oyuncu ögelerini almak için kullanılabilecek. Bir kulüpten aldığınız oyuncu ögesinin armalarını artık etkinliklerden elde etmeyeceksiniz ve böylece bir sonraki seviyeye daha hızlı yükselebileceksiniz.

Fifa Mobile - Takım Kahramanı

  • Elinizde her armadan 1 adet olduğunda ekstra kulüp arması alacaksınız.
  • Elinizde aynı armadan 2 adet varsa o kulüpten bir Altın oyuncu ögesi ve ekstra 2 arma alacaksınız.
  • Aynı kulüpten 3 arma elde ederseniz o kulüpten ekstra 4 arma ve ekstra 2 Altın oyuncu ögesi alacaksınız.

FIFA Mobile - Takım Oyuncusu

Daha önce Üstünlük etkinliklerini oynayarak özel bir Neymar oyuncu ögesi alıp seviyesini yükseltebiliyordunuz. Ancak artık Üstünlük’ü sezon boyunca birkaç kez yenilenecek. Bu sayede Üstünlük puanlarınızı biriktirebilecek ve Neymar’ı maksimum seviyeye ulaştırdıktan sonra bile kullanabileceksiniz.

FIFA Mobile - Neymar

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts