Fortnite 2. Bölüm: 2. Sezon başladı

Fortnite 2. Bölüm 2. Sezon
Fortnite 2. Bölüm 2. Sezon

Fortnite 2. Bölüm 2. Sezon başladı. “Çok Gizli” teması ile gelen yeni sezonda olaylar ajanlar üzerine kurulacak gibi görünüyor.

Fortnite 2. Bölüm 2. Sezon ‘Çok Gizli’ teması ile başladı

Fortnite’ın 2. bölümünün ilk sezonu geçtiğimiz günlerde biterek 2. bölüm 2. sezonun başlamasına neden oldu. Yeni sezonun ana teması ise şu an için ajanlar olarak görünüyor. Oyunda bu sezon ajan temalı kostümler, silahlar ve ekipmanlar bulunacak.

Fortnite’ın yayınlanan bu yeni sezonunda Aydınlık ve Karanlık adı verilen iki ajan grubu bulunuyor. Sınırlı Süreli Operasyonlar’da oyuncular, düşman üslerine sızarak yeni ajan temalı güçlü ve eşsiz silahlarla ödüllendirilecekler.

Oyunda bulunacak ajan teması başka ekipmanlarla beraber de güçlendirilebilecek. Oyun devam ederken oyuncular, rakiplerini sabote edebilecek, tuzak bombaları, yakınlık mayınları ve birçok farklı kıyafetleri bulabilecek. Ayrıca oyunda rakiplerinizden gizlenmek için de yerler eklendi. Oyuncular kendilerini gizlemek için güvenlik kameraları ve otomatik taretleri yok edebilecekler.

Yayınlanan videoda oyuna ilerleyen zamanlarda gelmesi planlanan bir kostüm göze çarpıyor: Deadpool kostümü. Şu an için Deadpool kostümüne sahip olmak için yapmanız gerekenler belli değil ilerleyen zamanlarda bununla ilgili haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler