Fortnite 2. Bölüm 2. Sezon ne zaman başlayacak?

Fortnite 2. Bölüm 2. Sezon ne zaman başlayacak

Fortnite 2. Bölüm 2. Sezon ne zaman başlayacak sorusuna sonunda cevap geldi. Epic Games tarafından aktarılan bilgilere göre 20 Şubat Perşembe günü yeni sezon heyecanı başlıyor!

Fortnite 2. Bölüm 2. Sezon başlangıç tarihi 11.50 güncellemesine denk geliyor

Fortnite 2. bölüm 2. sezon ne zaman başlayacak? Fortnite, şubat ayının başında yayınlanacak olan 11.50 güncellemesi ile beraber Fortnite, Unreal Engine’in Chaos fizik sistemine geçiş yapacak. Gelecek olan bu büyük güncelleme sonrasında Fortnite 2. Bölüm: 2. Sezon 20 Şubat Perşembe günü başlayacak.

Fortnite’ın ikinci sezona geçişi daha önce birkaç kez ertelenmiş olsa da Epic Games tarafından ikinci sezonun başlangıç tarihinin 20 Şubat olduğu açıkladı. Ayrıca ikinci sezonun, birinci sezonun bitişi ile aynı gün geleceği de söylentiler arasında.

Fortnite 2. bölüm 2. sezon ne zaman başlayacak?

Epic Games’in ikinci sezonda oyuna eklenenler hakkında söylediği mesajlar şifrelenmiş durumda. Chaos fiziği sisteminin ortaya çıkmasının yanı sıra geliştiriciler, oyuncuların Fortnite’ın gelecek sezonunda hangi içeriğin oyuna dahil edileceğini tahmin etmelerini sağladıklarını söyledi. Ancak geliştiriciler, gelecek güncellemeyle önceliklerinin Fortnite’ın Fortnite gibi hissettirmesi olduğu belirtildi. Fortnite hayranları oyuna gelecek yeni içerikleri görmek için Şubat ayının ilk haftalarına kadar beklemek zorunda kalacaklar. Ancak ikinci sezonun ufukta olduğunu düşünmek beklemeye değer diye düşünmekteyiz.

Yeni sezonun bütün sırlarını henüz oyuncularla paylaşılmasa da yeni görünümler, mevsim değişiklikleri ve harita değişiklikleri olabileceği kesin gözüyle bakılmakta. Bunun yanında sezon bitmeden önce, ek Son Şans Görevleri ve yeni iki haftalık bir etkinlik başlatıldı. Detaylar için Fortnite sosyal medya kanallarına göz atabilirsiniz.

Fortnite Mobile içeriklerine de göz atabilirsiniz

Fortnite Mobile 2. bölüm 2. sezon ne zaman başlayacak sorusuna Epic Games’ten gelen cevabı sizlere aktardık. Ayrıca Fortnite Mobile destekleyen telefonlar da güncellendi. Telefonunuzun Fortnite’ı destekleyip desteklemediğini öğrenebilirsiniz. Eğer telefonunuz Fortnite Mobile için uyumluysa ve Fortnite Mobile sistem gereksinimlerini karşılıyorsa indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler