Fortnite 2019 Kış Festivali Başlıyor!

Fortnite Kış Festivali
Fortnite Kış Festivali

Fortnite, Kış Festivali ile bu soğuk havalarda içimizi ısıtmaya geliyor!

Fortnite 2019 Kış Festivali ile İçimizi Isıtmaya Geliyor!

Kış Festivali’ne hoş geldiniz!

Yılbaşı sezonunun keyfini ücretsiz ödüller, yeni görevler ve daha birçok şeyle çıkarmaya hazır olun.

Fortnite Kış Festivali: Hediyeler Neler?

Oyun içindeki lobiye girdiğinizde yepyeni kar tanesi sekmesini göreceksiniz. Ona tıkladığınızda Kış Festivali Kulübesi’ne gideceksiniz.

14 gün boyunca her gün kulübedeki bir hediyeyi açabileceksiniz. Kulübede sadece bu yılki Kış Festivali’ne özel iki kıyafet, iki planör, iki kazma, iki kaplama, bir ifade ve daha birçok şey var!

Fortnite Kış Festivali

“Peki, bunların hepsini nasıl alacağım?” diye soruyor olabilirsiniz. Hediye paketi sallayarak içindekini tahmin etme becerinize kalmış! Hediyeleri herkes ücretsiz olarak açabilecek. Kulübe ağzına kadar hediyelerle dolu; her gün gelip bir hediye paketini açabileceksiniz. Arada kaçırdığınız gün olursa üzülmeyin; 7 Ocak’a kadar gelip kaçırdığınız günler için de hediye açabilirsiniz.

Kış Festivali Görevleri için Ne Yapmalısınız?

Kış Festivali görevleri için şömineye asılmış çoraplardaki sürprizlere bakmayı unutmayın! Kış Festivali Kulübesi’ndeki şöminede asılı duran çorabın içi açılmayı bekleyen bir sürü ödüllerle dolu. Her gün şöminedeki çorabınızın içine bakarak yeni bir görev alabilir ve görevi tamamlayarak ödülleri ve TP’leri kapabilirsiniz. Hediye açmayı unuttuğunuz bir gün olduysa da üzmeyin tatlı canınızı; 7 Ocak’a kadar çorabın içine bakarak sizi bekleyen ödülleri alabileceksiniz.

Yılbaşı için Evlerine Döndüler: Mahzenden çıkarılan Silahlar ve Geri Dönen SSM’ler

Yılbaşı sezonunda iyiden iyiye nostaljiye sardıysanız tam da size göre bir haberimiz var: Kış Festivali süresince bir sürü silahı mahzenden çıkıyor. 18 Aralık’tan 2 Ocak’a kadar Wick’in Başındaki Ödül, Silah Deposu gibi en sevdiğiniz SSM’ler ve çok daha fazla sürpriz de sizleri bekliyor. Ayrıca, yılbaşı kutlamaları kapsamında Bölge Savaşları da geri geliyor!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler