Fortnite Galactus görünümü sızdırıldı!

2 Aralık’ta gelecek olan Galactus’un boyutu ve oyun içi görünümü Twitter üzerinden sızdırıldı!
Fortnite Galactus Etkinliği
Galactus’un boyutu ve oyun içi görünümü sızdırıldı!

Galactus, Fortnite adasını ele geçirmeye geliyor! Fortnite‘ın Bölüm 2, 5. sezonu birkaç gün içinde başlayacak. Geçtiğimiz günlerde Fortnite ekibinin duyurduğu Galactus’un boyutu ve oyun içi görünümü sızdırıldı.

Galactus, Fortnite adasını ele geçirme yolunda!

Fortnite’ın merakla beklenen yeni sezonu için sezon 4’ün bitişi hızla yaklaşırken gelecek olan yeni görünüm Galactus’un oyun içinde nasıl görüneceğine ilişkin sızdırmalar ortaya çıktı. Epic Games, şu anda Iron Man, Wolverine, Thor ve daha fazlası gibi popüler Marvel kahramanlarını Fortnite adasına indiriyor. Galactus’un da ortaya çıkan sızıntılara göre şimdiye kadarki en büyük ve en özenli Fortnite görünümü olması bekleniyor.

Galactus böyle görünecek! Bu görünümün gelecekte elde edilip edilemeyeceği henüz onaylanmadı, ancak Galactus görünümü için bir setin dosyalara 3 yama önce eklendiğini unutmayın!

Görünümün sadece sezon sonu etkinliği ile sınırlı olup olmayacağı veya daha sonradan eşya mağazasında bulunup bulunmayacağı henüz açıklanmasa da Fortnite oyuncuları Galactus’un boyutunu ve görünümüne Twitter üzerinden yayınlanan bir paylaşım ile göz atma fırsatı yakaladılar.

Galactus boyut olarak bu zamana kadarki en büyük etkinlik olacak!

Galactus, Fortnite’a eklenene kadar popüler Amerikalı rapçi Travis Scott’un astronomik konseri için haritayı devralması Fortnite’ın en büyük ürünü olarak kabul ediliyordu ancak Twitter kullanıcısı Ponzip’in yakın zamanda yaptığı bir karşılaştırmaya göre Galactus’un Travis Scott’tan çok daha büyük olması bekleniyor.

Şık, parlak bir zırh ve boynuz şeklinde tehlikeli bir görünüme sahip başlığa sahip olan Galactus görünümü, oyuna geldiği anda şüphesiz ki oyuncular tarafından görülmesi gereken bir manzara olacak. Dosyanın büyüklüğü göze alınınca Galactus’un boyutunun çok daha büyük olması bekleniyor.

https://twitter.com/DubzyFN/status/1329201883282612224?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1329201883282612224%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fesports%2Ffortnite-leak-reveals-official-first-look-galactus-skin

Galactus etkinliği yaklaşık 4 GB olacak. Bu daha önce boyut olarak en büyük kabul edilen Travis Scott’un yaklaşık 4,5 katı olacak.

  • Final Showdown Etkinliği: 650 MB
  • Travis Scott Etkinliği 480 MB dosya boyutuna sahipti.

Galactus Fortnite’a 2 Aralık’ta gelecek ve şu anda yavaş yavaş Fortnite Adası’na yaklaşıyor. 2 Aralık Çarşamba günü Türk saati ile 00.00’da oyuna eklenecek ve Merkez Çatışması Etkinliği’nde Galactus’a karşı mücadele edebileceksiniz. Etkinliğe katılacak oyuncu sayısı düşünüldüğünde büyük bir kargaşa oluşacağından dolayı sorunlarla karşılaşmamak adına önlemler aldığını belirten Fortnite ekibi, her ihtimale karşı herkesin etkinlik başlamadan en az 60 dakika önce Fortnite’a giriş yapmasını öneriyor. Ayrıca etkinlik oyun modunun, başlama saatinden 30 dakika önce yayınlanması planlanıyor.

İçerik üreticilerinin dikkatine!

  • Fortnite’ın İçerik Üreticilerine Destekleme programında bulunan içerik üreticileri, Lickd ile iş ortaklığı yaparak YouTube’da Galactus etkinliğinden içerikler yayınlayabilecek ve bu videolardan para kazanabilecekler.
  • İçerik üreticileri videolardan 90 gün boyunca para kazanabilecekler. 90 günün ardından içerik üreticileri telif bildirimi almayacak ancak videolarından para da kazanamayacaklar.
    • Galactus etkinliğinden para kazanmak için “İçerik Üreticilerini Destekleme” üyelerinin YouTube ve İçerik Üreticilerini Destekleme hesaplarını bağlamaları gerekiyor. Bunu yapmak için de Oyuncu Desteği ile iletişime geçilmesi gerekiyor.
    • Diğer platformlardaki içerikler için, kanalınızın bulunduğu platformun politikalarını okuyarak telif cezası almamak için yapmanız gerekenlere göz atın.
    • İçerik Üreticilerini Destekleme programında değilseniz yine de Galactus etkinliğinden önemli anlarınızı paylaşmaya devam edebilirsiniz, ancak bu içeriklerden YouTube’da para kazanamazsınız.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler