Fortnite Mobile Geliyor

Fortnite Mobile Geliyor
Fortnite Mobile Geliyor

Popüler Oyun Fortnite Mobil Platformlara Geliyor

Oyuncuların ilk başlarda PUBG alternatifi olarak gördüğü, fakat sonradan istatistiksel verilerin de gösterdiği şekilde Playerunknown’s Battlegrounds’a fark atan Fortnite mobil platformlara geliyor. Bu sabah saatlerinde oyunun geliştiricisi Epic Games’in resmi olarak yaptığı duyuruda oyunun mobil sürümünün ilk önce iOS platformuna daha sonra ise Android’e geleceğini belirtti. 

Yapılan açıklamada iOS için bir davet programı önümüzdeki pazartesi günüden itibaren aktif hale gelecek. Android kullanıcıları için ise kötü bir haberimiz var. Oyunun birkaç ay içinde Android platformuna gelmesi planlanıyor. Ayrıca yapılan açıklamada oyunun Rules Of Survival’da olduğu gibi bilgisayar – mobil ayrımı olmadan, bütün platformlar(PC, Xbox One, PS4 ve Mobil) aynı anda birbiri(Cross Play) ile oynayabilecek.

Fortnite Mobile kayıtları 12 Mart Pazartesi günü başlıyor

12 Mart Pazartesi günü, iOS’ta Davet Et etkinliği için Fortnite’ın resmi sitesinden kaydolabilirsiniz. E-posta davetleri bir süre sonra yapılmaya başlayacak. Davet edildiğinizde, oyunu App Store’dan indirmek için bir bağlantı içeren e-posta alacaksınız. Hemen bir davetiye almayanlar endişelenmesin. Önümüzdeki aylarda düzenli olarak daha fazla oyuncuya davetiye gönderileceği belirtildi. Epic Games’ten davet alan oyuncular, arkadaşlarını başka kodlar ile davet edebilecekler. Katılmak için, en az bir iPhone 6S / SE, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air 2, iPad 2017 cihazlarında birinde internet bağlantısına ve iOS 11’e ihtiyacınız olacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler