Fortnite Tayfası abonelerine ödüller dağıtıyor!

Fortnite’ın 5. sezon 2. bölümünün gelişiyle kaçırılmaması gereken içerikleri alabilmeniz için yeni abonelik sistemi Fortnite Tayfası başladı.
Fortnite Tayfası
Fortnite Tayfası abonesi olanlar çeşitli ödüller kazanıyor!

Fortnite Tayfası aboneleri çeşitli ödüller kazanıyor! 2 Aralık’ta Fortnite’ın 5. sezon 2. bölümünün gelişi ile birlikte kaçırılmaması gereken Fortnite içeriklerini alabilmeniz için şimdiye kadarki en iyi abonelik sistemi olan Fortnite Tayfası başlatıldı!

Fortnite Tayfası ne kazandırıyor?

Fortnite Tayfası’na katılmak için ayda 53,99 TL ödemeniz gerekiyor ancak abone olursanız aşağıdaki ayrıcalıklara sahip oluyorsunuz:

Fortnite Tayfası ne kadar
Fortnite Tayfası abonesi olmak için ayda 53,99 TL ödemeniz gerekiyor!
  • Tüm sezon boyunca Savaş Bileti de dahil Fortnite Tayfası’nın bir üyesi olarak her zaman mevcut sezonun Savaş Bileti’ne erişiminiz olacak.
  • Her ay 1000 V-Papel: Fortnite Tayfası üyeleri her ay düzenli olarak 1000 V-Papel alacak. Alınan bu 1000 V-Papeller ile mağazada istediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
  • Fortnite Tayfası üyeleri yalnızca kendilerinin alabileceği yepyeni bir kıyafet paketi olan özel Fortnite Tayfa Paketi’ne sahip olacaklar.

Aralık ayının Fortnite Tayfası Paketi

Fortnite Tayfası’nın aralık ayı bölümü 2 Aralık’ta çıkacak ve çıktığında yepyeni kıyafet ve tarzın yanı sıra Kozmik Top-Lama Kazması ile Çatlak Dünya çanta süsü hediye edecek. Bu ödüllere sahip olmak için Fortnite Tayfası abonesi olmanız gerekiyor. Fortnite Tayfası’nın bir sonraki paketi de 2021’de çıkacak ve aralık ayı bitmeden sıradaki özel paketin açıklanacağı belirtildi.

Total
8
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler