Yeni Fortnite Western Shotgun istatistikleri sızdırıldı!

Fortnite Western Shotgun istatistikleri sızdırıldı. Fortnite’a yeni gelecek olan Western Shotgun adındaki bu silahın birçok istatistiği sızdırıldı.
Fortnite Western Shotgun sızıntıları
Yeni Fortnite Western Shotgun istatistikleri sızdırıldı!

Fortnite Western Shotgun istatistikleri sızdırıldı. Fortnite’a yeni gelecek olan Western Shotgun adındaki bu silahın hasarı, şarjör doldurma süresi gibi birçok istatistiği bir Twitter kullanıcısı tarafından sızdırıldı.

Fortnite Western Shotgun İstatistikleri

Western Shotgun Fortnite metasını sarsabilir gibi duruyor. Yeni gelecek olan bu tüfek kafadan vuruşlarda 150den fazla hasar verebilir. Büyük Fortnite topluluğunun araştırmaları sonucunda yepyeni bir silah potansiyel olarak sızdırıldı.

Western Shotgun’ın bir diğer pompalı tüfeğe oranla daha hızlı atışı, daha büyük şarjörü olduğu söylense de düşük hasar ve yavaş şarjör doldurmaya sahip olduğu belirtildi. Ayrıca bu yeni gelecek olan tüfek de Fortnite Sezon 5 Battle Pass fragmanında görülen olabilir.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 5 Pompalı Tüfek Metası

Fortnite’ın şu anki sezonunda oyunda toplam dört tane av tüfeği bulunuyor. Hypex adlı bir Twitter kullanıcısı da yeni gelecek olan Western Shotgun’ın istatistiklerini sızdırdı. Sızdırılan bilgilere göre belirli bir mesafeden epey iyi hasarlar çıkarabilecek olan bu silah yavaş ateş etme özelliğine sahip olacak gibi duruyor. Fortnite Sezon 5 Bölüm 2, süper güçlerin kaldırılmasıyla oyun büyük ölçüde köklerine geri döndü ve oyunu silah yönünden dengelemek de genel olarak olumlu sonuçlar verdi. Fortnite’ın şu anki sezonunda da bazı dengesizlikler olduğu olsa da diğer sezonlara oranla çok daha iyi durumda.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler