Doomsday, Free Fire Anubis Legend II Elite Pass’ina geliyor!

Doomsday, Free Fire Anubis Legend II Elite Pass’e geliyor!
Doomsday Free Fire Anubis
Doomsday, Free Fire’ın Anubis Legend II Elite Pass’ina geliyor

Mobil platformdaki dünyanın en popüler battle royale oyunu Free Fire, hayatta kalanları en yeni Elite Pass (EP)’i Anubis Legend II ile karşılıyor.

Doomsday, Free Fire Anubis Legend II Elite Pass’e geliyor!

Garena’nın yeni Elite Pass’i yıkımın eşiğini geçmiş bir gezegenin, büyük güçlerin kaybedileni telafi etmek için bir araya gelmesini ve başka bir ülkeyi devirmek için gizli suikast girişimlerini içeriyor. Anubis Legend II Elite Pass için ödüller arasında Mısır temalı görünümler, Kalıntı Muhafızı ve Kalıntı Monarch görünüm paketleri yer alıyor.

Free Fire Doomsday
Doomsday, Free Fire Elite Pass’e geliyor.

Anubis Legend Elite Pass’in bu devamında Free Fire evreninde gelecekteki bir zaman çizelgesi dünyanın parçalanmış ekonomisini ve harap olmuş çevresini kurtarmak için dört büyük ülkenin barış içinde birlikte çalıştığı kıyamet gününe girdi. Perde arkasında bir liderin danışmanları, Kemet Cumhuriyeti’in liderliğine, Prenses Isira ve Kraliçe Amala’ya son vermek için hamleler yapıyor. Neyse ki, Kral Solaris ve prenses savaşta çok bilgili ve tüm suikast girişimlerine karşı savaşmak için güçlerini birleştirdiler.

Anubis Legend II Elite Pass, Kurtulanları Kemet Cumhuriyeti’nin iki lideri Solaris ve Isira yerine koyan Mısır temalı birkaç ödül içeriyor. Ek görünümler arasında Lanetli Yılan Çantası, Firavun Tazısı Yağma Sandığı, Anubis Legend II Bombası görünümü ve Firavun Gezisi sörf tahtası görünümleri bulunur. Free Fire ekibi, her yeni Elite Pass’i oluştururken tarih ve kültürlerde çeşitli zamanları kullanmaya devam ediyor. Anubis Legend II Elite Pass söz konusu olduğunda daha muhteşem bir his için siyah ve altın renk kombinasyonu gibi motifleri kullanarak eski Mısır kültürüne baktılar.

Anubis Legend II hikayesini ilk elden deneyimlemek ve benzersiz ödüller kazanmak için Free Fire’ı indirmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts