En İyi Free Fire Silah Kaplamaları

Free Fire en iyi silah kaplamaları listesini sizlere hazırladık. Bu liste içerisinde oyunda bulunan en efsanevi silah kaplamaları bulunuyor.
Free Fire en iyi silah kaplamaları
Free Fire en iyi silah kaplamaları listesini sizler için hazırladık.

Free Fire oyununda en iyi silah kaplamaları kasalar içerisinden oldukça nadir çıkarılan kaplamalardan oluyor. Oyuncular bu kaplamaları elde etmek adına ellerinde geldiğince her şeyi yapabilirler. Hatta bu kaplamalar için kendi hesaplarını satıp, bu kaplamalara sahip olan hesaplar bile satın alabiliyorlar. Bizde sizlere oyunda bulunan en iyi kaplamaları listeledik.

Free Fire Oyuncuları Tarafından Kullanılan En İyi Silah Kaplamaları

Garena Free Fire oyuncularına paketler, evcil hayvanlar, silahlar ve silah görünümleri de dahil birçok ögeleri karşılarına sunuyor. Bazı öğeler ücretsiz olsa da, çoğu yalnıza oyun içi para birimi olan elmas ile sahip olunabiliyor. Buna ek olarak, özel etkinliklerden kazanabileceğiniz sınırlı kostümler ve silahlarda bulunuyor.

Free Fire en iyi silah kaplama görünümleri
Eğer silahlara kaplamalar almak istiyorsanız bu listedekileri almalısınız.

Kaplamalar ile silahlarınıza daha egzotik ve sıra dışı bir görünüm kazandırmanın yanı sıra, her silah görünümü özel efektlerle birleştirildiğinde, rakipler ile savaşırken sizlere daha fazla avantaj sağlayabilecek görünümler var. Free Fire sıradan kaplamalar, nadir kaplamalar, efsanevi kaplamalar ve tema kaplamalar adında 4 ana farklı türü bulunuyor. Bizde sizlere en efsanevi olan kaplamaları listeledik.

Lively Beast XM8

Free Fire en iyi silah kaplamaları
Lively Beast XM8 kaplama görünümü.

Son gelen güncellemeler ile birlikte XM8’in kaplaması olan Lively Beast, saldırı tüfekleri sınıfında en iyi kaplama olarak oyuncular tarafından seçildi. Akıllara durgunluk veren atış hızı ve hasar oranıyla birlikte bu silaha Lively Beast kaplaması aldığınızda silah artık sizler ve diğer oyuncular için efsanevi hale geliyor.

Cupid SCAR

Cupid SCAR
Cupid SCAR kaplama görünümü.

AR sınıfında en iyi Free Fire kaplamaları arasında Cupid SCAR da olağanüstü bir kaplama. Mystic Seeker SCAR ve Titanium SCAR kaplamaları, Cupid SCAR’dan çok daha olağanüstü olsa da, onları yalnızca Incubator veya Weapon Royale’de bulabileceğiniz nadir kaplamalardan biri. Popülaritesi sayesinde Cupid SCAR, Free Fire oyuncuları tarafından en çok tercih edilen silah arasında. Lively Beast XM8 son gelen güncellemeden önce, AR sınıfında en iyisi olduğu söylenirdi, ama artık Cupid SCAR oyuncular tarafından tercih ediliyor.

Dragon AK-47

Dragon AK-47
Dragon AK-47 kaplama görünümü.

Free Fire’ın eski kullanıcıları bu silahın görünümünü hatırlamış olmalıdırılar. Eğer bu kaplamayı kullanacaksınız, muhtemelen kafadan vuruşlar yapmak yerine rakibin vücuduna sıkmalısınız. Eğer taktiksel bir oyuncuysanız, yüksek gücü ve hasar oranı sayesinde düşmanlarınızı anında öldürebileceğinizden dolayı bu silahı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ufak bir ipucu olarak Laura’nın becerisiyle birlikte Dragon AK-47 efsanevi hale gelebiliyor.

Tropical Parrot M1887

Tropical Parrot M1887
Tropical Parrot M1887 kaplama görünümü.

İlginç bir görünüme sahip olan Tropical Parrot kaplaması sadece çarpıcı bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda ölümcül M1887’nize büyük avantaj sağlar. Hasarı yükseltmekten ayrı olarak bu silahı bu kaplama ile birlikte kullandığınız sürece atış doğruluğunuzda artacak.

Apocalyptic Red M1014

Apocalyptic Red M1014
Apocalyptic Red M1014 kaplama görünümü.

Apocalyptic Red M1014 son zamanlarda av tüfeği sınıfı arasında en iyi kaplamalardan biri olduğu söyleniyor. Apocalic serisine ait olan bu silah kaplaması silaha hasar artışı vermese de yakın savaşlarda düşmanlarınıza kafadan vuruşlar attığınızda çok iyi hasarlar verebilirsiniz.

Apocalyptic Green M1014

Apocalyptic Green M1014
Apocalyptic Green M1014 kaplama görünümü.

Apocalyptic Red’in yanında birde Apocalyptic Green bulunuyor. Bu kaplama M1014’ünüz için harika bir seçenek olacak. Öfke özelliğine sahip olan Apocalyptic Green kaplaması M1014 silahını çok güçlü hale getiriyor. Apocalyptic Red ve Apocalyptic Green arasında ne fark var diye soruyorsanız aralarında pek bir fark bulunumuyor, sadece Apocalyptic Green kaplaması daha ucuz.

Flashing Spade MP40

Flashing Spade MP40
Flashing Spade MP40 kaplama görünümü.

MP40 silahı yeni başlayanlar için en uygun silah olduğu söylenirken Flashing Spade kaplaması, MP40 için kaçıramayacağınız Free Fire efsanevi kaplamalardan biridir. Diğer SMG’lere kıyasla kafadan vuruşları daha etkili hale getiren bu silah Flashing Spade kaplaması ile birlikte oyununuza ayrı bir zevk katabiliyor. Eğer takım oyununda bu silahı bulduysanız kesinlikle kullanın.

Duke SwallowTail AWM

Duke SwallowTail AWM
Duke SwallowTail AWM kaplama görünümü.

AWM dendiğinde akla ilk gelen kaplama Duke SwallowTail oluyor. AWM silahının ilk atışı daha rakibi yere düşürebilecek güçte olurken bu kaplama ile birleştiğinde oyundan daha çok zevk almanızı sağlıyor. Eğer AWM silahına kaplama alacaksanız kesinlikle tavsiyemiz bu kaplama olacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts