Free Fire: Agresif Oyuncular İçin Karakterler

Free Fire oynarken rakiplerinizin üzerinde baskı kurmak istiyorsanız doğru karakterleri kullanmalısınız.
Free Fire Agresif Oyuncular İçin Karakterler
Free Fire’da agresif oyuncular için en iyi karakterleri derledik.

Free Fire agresif oyuncular için karakterler ile eşleşmelerde daha fazla öldürme sayısına sahip olabilirsiniz. Ayrıca agresif bir oyun stiline sahip olmanız sadece oyun içindeki ve düşmanlar üzerindeki hakimiyetinizi arttırmayacak. Hızlı ve agresif oynayarak refleksinizi ve ekran üzerindeki hakimiyetinizi kolaylıkla arttırabilirsiniz.

Free Fire Agresif Oyuncular İçin Tüm Karakterler

Agresif bir stil ile Free Fire oynamak her zaman doğru değil. Her ne kadar iyi oynasanız dahi çatışma içerisindeki hakimiyet rakipteyse biraz zorlanacaksınız. Aynı zamanda köşelerde saklanan veya sizi tuzağa çekmeye çalışan oyunculara oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi taktirde ölme ihtimaliniz oldukça yüksek.

Free Fire Agresif Oyuncular İçin Karakterler
Free Fire’da rakiplerinizin üstünde baskı kurmak için doğru karakteri kullanmalısınız.

Bu tarz Free Fire benzeri Battle Royale oyunlarında risk olmazsa olmaz. Aslında bir bakıma oyunu zevkli kılan, heyecan ve aksiyonun iç içe geçmesini sağlayan risk çoğu zaman karşınıza çıkacak. Yere inip ekipman arayış telaşından tutun oyunda son kişiyle kalana kadar her seçenek bir risk bulunduruyor. Bu riskleri en aza indirmenin ve rakip üzerinde avantaj sağlamak için oyunda birçok karakter bulunuyor.

Sverr

Free Fire Agresif Oyuncular İçin Karakterler
Sverr karakteri henüz çıkmasa da can yenilemesinden dolayı Alok’a oldukça benziyor.

Henüz Free Fire’a eklenmese de çoğu oyuncunun bu karakteri beklediği biliniyor. Sverr oyuna eklendiğinde çoğu oyuncu DJ Alok ve Sverr karakterinden hangisinin daha iyi olduğunu tartışacağa benziyor. Bunun sebebi tıpkı Alok’da olduğu gibi Sverr karakterinin can yenilemesi. Sverr hakında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Free Fire’da yeni karakter Sverr duyuruldu!” adlı içeriğimize bakabilirsiniz.

DJ Alok

Free Fire Alok Karakteri
Çoğu kişi Alok karakterini oldukça seviyor.

Free Fire oynayan kişilere “Hangi karakter sizin için daha iyi?” gibi bir soru sorarsak çoğu kişi Alok diyebilir. Oyuncular tarafından oldukça sevilen bu karakter takım oyunlarındaki etkisi oldukça yüksek olmasının yanında her rakibi öldürdükten sonra belirli bir can miktarını yeniliyor. Bu karakterin fiyatının pahalı olduğunu düşünüyorsanız “Free Fire DJ Alok indirimli fiyata nasıl alınır?” adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Steffie

Free Fire Steffie Karakteri
Arkadaşlarınızla birlikte oynuyorsanız Steffie karakteri tam size göre.

Arkadaşlarınızla birlikte bir eşleşmeye girdiyseniz en az bir kişinin takıma HP desteği yapması veya alınan hasar miktarını azaltan bir karakter tercih etmesi gerekir. Steffie karakteri bulunduğu yere daire çizerek orada bulunan takım arkadaşlarının aldığı hasar miktarını %5-%15 oranında azaltır.

Clu

Free Fire Clu Karakteri
Clu karakteriyle 4. seviyeye ulaşarak takım arkadaşlarınızın da rakipleri görmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer agresif bir oyun biçimiyle Free Fire oynuyorsanız kesinlikle Clu karakteriyle oynamanız gerekiyor. Bir dedektifte nasıl özellikler olması gerekiyorsa Clu karakterinde de aynı özellikler yer alıyor. Karakterin “Tracking Step” adlı yeteneğiyle 30 metre uzaktaki düşmanı bulmanıza yarayabilir. Bu karakteri 4. seviye yaparsanız gördüğünüz düşmanları takım arkadaşlarınız da görebilir hale gelecek.

A124

Free Fire Agresif Oyuncular İçin Karakterler
A124 karakteriyle EP miktarınızı cana dönüştürebilirsiniz.

A124 karakteriyle oynarken canınıza ve EP miktarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Takımlı oyun modunda tek başınıza kaldığınızda veya dört kişiyle çatışmaya girerseniz EP ile can miktarınızı arttırabilirsiniz. Böylelikle bir veya iki kişiyi yaraladıktan sonra durup can yenileme derdine düşmeyip geriye kalan oyuncuları da öldürebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts