Free Fire Beach Party etkinliği ile ücretsiz kıyafetler alabilirsiniz

Free Fire oyununa getirilen Beach Party etkinliğinde birçok ücretsiz kostüm bulunuyor. Bu kostümleri almak için özel halkaları toplamalısınız.
Free Fire Beach Party
Free Fire Beach Party Etkinliği oynayarak ücretsiz kostümler alabilirsiniz.

Free Fire Beach Party etkinliği sonunda geldi ve 2 hafta boyunca oyunda kalacak. Etkinlik, yaz temalı olup etkinlik süresince birçok ücretsiz ödül verilecek. Bu etkinlikte özel görevler ve sizlerin toplaması için yüzme halkaları denen öğeler olacak. Bu öğeleri topladıkça görevleriniz tamamlanacak ve sizlere özel hediyeler gelecek.

Free Fire Beach Party etkinliği yüzme halkaları nasıl toplanır?

Bu etkinliğin hikayesi, Misha’in Kayıp yüzüğü Ring’i aramak için ortaya çıkarıldı. Etkinliği tamamlamak için size verilen görevleri yapıp yüzme halkalarını toplamanız gerekiyor. Oyunda toplamanız için halkalar bulunuyor. 6 Haziran’dan 14 Haziran’a kadar A yüzme halkalarını toplayabileceksiniz. 15 Haziran’dan sonra ise B yüzme halkaları oyuna getirilecek. Bu B halkalarını toplamak için haritalarda belirtilen bölgelere gidip orada halkaları yağmalamanız lazım. Her yüzme halkalarından belirli bir miktarda topladığınızda da sizlere özel kostümler gelecek.

Free Fire Beach Party
Free Fire’da yüzme halkalarını toplamak için bu tarz karşınıza çıkan kumdan kaleleri yıkın.

Etkinliğe özel harita içerisine küçük kumdan kaleler yerleştirildi. Bu kaleyi yıkmak için isterseniz yakın dövüş silahı kullanabilirsiniz, isterseniz silahlarınızla saldırıp yıkabilirsiniz. Bu kalenin canı 100 HP olduğun için kolayca yıkılacak, benim tavsiyem ses çıkarmamak adına yakın dövüş silahıyla yıkmanız daha mantıklı. Ayrıca oyuna günlük girişler yaparak da A yüzme halkalarından alabilirsiniz.

Free Fire yüzme halkaları
Kumdan kaleleri yıkın ve yüzme halkalarını alın.

Yüzme halkalarını toplayarak kostümler alabilirsiniz

Yeterli yüzme halkası topladığınızda, bunları özel Kaptan Paketi bölümünde kullanabilir ve dilediğiniz kostümü alabilirsiniz. Free Fire Beach Party etkinliğinden kıyafet paketi almak için gereken halka sayısı ise şu şekilde:

  • Kaptan Paketi Üst Kıyafet: 12 tane A yüzme halkası ve 6 tane B yüzme halkası.
  • Kaptan Paketi Alt Kıyafet: 10 tane A yüzme halkası ve 4 tane B yüzme halkası.
  • Kaptan Paketi Maske: 6 tane A yüzme halkası ve 2 tane B yüzme halkası.
  • Kaptan Paketi Saç:  6 tane A yüzme halkası ve 2 tane B yüzme halkası.
  • Kaptan Paketi Ayakkabılar: 6 tane A yüzme halkası ve 2 tane B yüzme halkası.
  • Ocean Predator Surfboard Kaplaması: 12 tane A yüzme halkası.
  • Bacak Cepleri ve Ekstra 30 Kapasite: 2 tane A yüzme halkası ve 2 tane B yüzme halkası toplayarak bu özel kostümleri alabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts