Free Fire Clash Squad’da En İşe Yarar 5 Pasif Yetenek

Free Fire Clash Squad Pasifleri
Free Fire

Free Fire‘daki karakterler savaş alanında kendilerine avantaj sağlaması için benzersiz yetenekler kullanabiliyor. Bu yetenekler aktif yetenekler ve pasif yetenekler olarak ikiye ayrılıyor. Aktif yeteneklerin gücü zaten herkesin gözü önündeyken pasif yeteneklerin potansiyeli o kadar da göz önünde olmuyor.

Clash Squad gibi kısa fakat yoğun geçen oyun modlarında ise pasif yetenekler biraz daha önemli duruma geliyor. Bu modda oyuncular savaş alanındaki alanları elinde tutmaya çalışıyor ve en çok round kazanan maçın da galibi oluyor.

Clash Squad modunun en işe yarar 5 pasif yeteneği

1-) Süregelen Baskınlar

Free Fire
Jota

Jota’nın pasif yeteneği olan Süregelen Baskınlar, SMG ve Pompalı Tüfek leşleri aldığı zaman anında 25 CP (Seviye 1) doldurmasını sağlıyor. 5 saniye gibi bir tekrar dolum süresi var. Agresif oynamak isteyen oyuncular için muhteşem bir yetenek diyebiliriz. Alanı ele geçirirken veya savunmak için alanı takım arkadaşlarınıza bırakıp rakibin üzerine gittiğinizde bir hayli yararlı olacaktır.

2-) Teçhizat Geri Dönüşümü

Free Fire
Shani

Shani, her leşten sonra Teçhizat Geri Dönüşümü sayesinde 10 (Seviye 1) Zırh Dayanıklılığı dolduruyor. Gerek alanı savunurken olsun gerekse alanı ele geçirmeye giderken olsun göz ardı edilmemesi gereken bir pasif yetenek.

3-) Gangster Ruhu

Free Fire
Antonio

Antonio’nun pasif yeteneği, Gangster Ruhu, her tur başladığında ekstra 10 CP (Seviye 1) kazanmasına neden oluyor. Rakipler ile bu denli yoğun şekilde savaşılan modlarda ekstra CP’ye neden hayır diyelim ki?

4-) Bushido

Free Fire
Hayato

Hayato’nun pasifi olan Bushido, kendi kaybettiği her %10 CP için %7,5 zırh delme (Seviye 1) kazanmasını sağlıyor. Yine agresif oyuncular için ideal bir yetenek, kendi canınız azalsa bile gitmeden önce en azından bir rakibi de yanınızda götürme fırsatı doğuruyor size.

5-) Çılgın Katil

Free Fire
Miguel

Miguel’in pasif yeteneği, Çılgın Katil, aldığı her leş ile anında 30 EP (Seviye 1) kazanmasını sağlıyor. Nerede durup nerede oynaması gerektiğini bilen oyuncular için bu ekstra iyileşme avantajı savaşın seyrini tamamen değiştirebiliyor.

Ayrıca “Bedava Free Fire Promosyon Kodu” almak isteyen okurlarımız için sizlere böyle bir yazı hazırladık. Her ay verilen bu kodlar sayesinde çantanızı güzel eşyalarla doldurabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts