Free Fire’da yeni karakter Sverr duyuruldu!

Free Fire OB24 güncellemesi ile oyuna yeni karakter Sverr da eklenecek. Bu karakterin en dikkat çekici özelliği ise teması vikingleri üzerine kurulu olması.
Free Fire Sverr karakteri OB24 güncellemesinde oyuncuların karşısına sunulacak
Free Fire Sverr karakteri OB24 güncellemesinde oyuncuların karşısına sunulacak.

Free Fire için yeni karakter Sverr duyuruldu. Free Fire, oyuncularını oyunda tutmak adına sürekli yeni güncellemeler ve yenilikler getiriyor. Tayland, Brezilya, Hindistan gibi ülkelerinde bulunan ünlülerin şuan oyun içerisinde karakteri bulunuyor. Şimdi ise sıra Vikingleri andıran bir karakter oldu.

Free Fire yeni karakter Sverr oyuna ekleniyor

Sverr karakterinin ismini ve genel görünüme dayanarak inceleyecek olursak, nereden esinlendiğini anlayabiliriz. Bu yeni gelecek olan karakter Kuzey Avrupalı olduğu biliniyor. Eğer Netflix’te Vikings dizisini izlediyseniz veya God of War oyununu biliyorsanız muhtemelen karakterin nereli olduğunu zaten tahmin edebilirsiniz. Karakterin saç stili, dövmeleri ve kıyafetleri sayesinde bildiğimiz viking tarzında bir karakter. Ayrıca bu karakterin oyuna OB24 güncellemesinde getirileceği biliniyor

Free Fire Sverr karakterinin yeteneği
Free Fire Sverr karakterinin yeteneği KNT silahı ile birlikte kullanıldığında oldukça işlevli olabilir.

Free Fire’daki tüm karakterler gerçek hayattaki karakterlere dayanmakta. Garena ilk zamanlarda oyunu popülerleştirmek adına ünlü oyuncular veya şarkıcılara bir miktar para ödeyerek, onları oyun içerisinde bir karakter haline getiriyordu. Garena bu olayları yaparken çok fazla para harcadığından dolayı, son yıllarda şirketin popülerliğinden dolayı artık ülkelerdeki ünlüler ile işbirliği yaparak bu güncellemeleri oyun içerisine getiriyor.

Free Fire Sverr karakteri
Free Fire Sverr karakterinin teması vikingleri andırıyor.

Sverr’in Berserk yeteneği “Going Berserk” olarak adlandırılıyor. Bu yeteneğin özelliğini kullandığınızda ise rakiplerinize daha fazla hasar vermek adına HP’nizin bir miktarına feda ediyorsunuz. Seviye 1’de 5 saniye boyunca %10 hasar artışı yaşamak için 40’nizi feda etmeniz gerekiyor. Seviyeniz ne kadar yüksekse hasarınıza o kadar ilave hasar verilir. Genel olarak saldıran taraftaysanız bu ilave hasarı kullanmak için 40 HP harcamak bence savaş esnasında gayet iyi bir işlev olabilir. Çünkü rakibiniz sizlere daha az hasar verirken siz rakibinize bi anda fazla hasarlar çıkartabileceksiniz. Keskin nişancı tüfeği gibi yüksek hasarlı bir silahla birlikte kullanıldığında, bu beceri kesinlikle çok fazla hasara neden olabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts