Free Fire DJ Alok indirimli fiyata nasıl alınır?

Free Fire DJ Alok indirimli fiyata nasıl alınır?
Free Fire DJ Alok indirimli şekilde nasıl satın alınır
Free Fire DJ Alok indirimli şekilde nasıl satın alınır?

Free Fire DJ Alok indirimli fiyata nasıl alınır? Oyuncular tarafından oldukça merak edilen bu sorunun cevabını sizlere hazırladık. 23 Ağustos 2020’de Free Fire, üçüncü yıl dönümünü kutlayacağından dolayı oyuncularına, karakter seçmek için ücretsiz bir bilet ve daha birçok ücretsiz öge vermeyi planlıyor. Alok, Free Fire’da şimdiye kadarki en iyi karakterlerden biri olduğu için oyuncular tarafından en tercih edilen karakter.

Free Fire DJ Alok indirimli fiyata nasıl alınır?

Gerçek hayatta Brezilyalı ve aynı ada sahip bir DJ’den esinlenerek yapılan Alok, çoğu oyuncu tarafından Free Fire’ın en güçlü karakteri olarak kabul ediliyor. “Drop the Beat” adlı yeteneği sayesinde hem savunmada hem de hücumda fazlasıyla güçlü bir karakter. Bu karakteri oyuncular hem takım modunda hemde tek başına oynarken kullanıyorlar.

Free Fire DJ Alok indirime giriyor
Free Fire da DJ Alok karakteri büyük bir indirime giriyor.

İndirimi beklemek istemeyen oyuncular bu karaktere 599 elmas vermiş olsa da indirimi bekleyenler bu karaktere 199 elmas verecekleri için büyük bir kârda olacaklar. DJ Alok karakterinin bir diğer sevilen özelliği ise gerçek hayatta bulunan Alok adında bir DJ’in olması. Bu yüzden oyuncular tarafından sıkça oynanan ve sevilen bir karakter.

Free Fire DJ Alok kostümü
DJ Alok’un kostüm görünümleri oldukça ilgi çekici.

DJ Alok için indirim ne zaman?

İndirim yarın 19 Ağustos’ta geçerli olmaya başlayacak ve muhtemelen yukarıda da bahsettiğimiz gibi Alok’un gerçek doğum gününe kadar sürecek olan bu indirimde herkes 199 elmasa alabilecek. Orijinal fiyatı 599 elmas olan DJ Alok, % 67’lik bir indirimle 199 elmasa düşürülecek. Oyuncular bu karakter piyasaya çıktığından beri mağazada indirimini istiyorlar ve bu indirim muhtemelen ilk kez bu kadar büyük düşüş yaşıyor. Free Fire’da iyi olmayı hedefliyorsanız bu fırsatı değerlendirin ve karakteri kesinlikle satın alın.

Neden herkes DJ Alok karakterini alıyor?

Gerçek hayattaki DJ’in popülaritesi ve havalı görünümü, nedenin bir parçası olarak nitelendirilse de oyuncuların Alok’a olan takıntısının ardındaki ana sebep muhtemelen karakterin güçlü yeteneğidir. Ayrıca tesadüfen Free Fire Alok’un yaratılışından esinlenin Alok adında gerçek bir DJ olan bu kişi, Free Fire’ın yıl dönümünden hemen 3 gün sonra kendi doğum gününü de kutluyor. Bu kişinin Free Fire ile yakın bağları var ve kendisi de bir Free Fire hayranı olduğundan dolayı bu indirim onu anmak için düzenleniyor.

Free Fire DJ Alok yeteneği
Free Fire da DJ Alok’un yeteneği oyunda en güçlü yeteneklerden biri.

Alok, Kasım 2019 güncellemesinde oyuna “Drop the Beat” adlı aktif bir yetenekle ile birlikte eklendi. Bu yeteneği etkinleştirdiğiniz zaman Alok’un çevresinde 5 metre yarıçaplı bir aura oluşuyor. Bu aura ise takım arkadaşları ve kendisine bir hareket hızı artışı elde ediyor ve her saniyede 10 HP iyileştirebiliyor. Bu yetenek tüm Free Fire karakterlerinin yeteneklerinden çok güçlü, bu yüzden sizde bu oyunu iyi oynamak istiyorsanız bu karakteri kaçırmayın. Ayrıca “Free Fire Dereceli Modda Kullanılabilecek En İyi Karakterler” rehberimize göz atmayı unutmayın.

https://youtu.be/JSh87pPRi9w

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts