Free Fire Düşmanları Şaşırtan Taktikler

Free Fire kazanma taktikleri sayesinde hem rakibinizi şaşırtabilir hemde oyunda birinci olmaya adım adım ilerleyebilirsiniz.
Free Fire'da Düşmanlarınızı Şaşırtabileceğiniz Taktikleri
Free Fire’da düşmanlarınızı şaşırtabileceğiniz taktikler.

Free Fire oyununda düşmanları şaşırtan taktikler adına birkaç önerimiz var. Bu taktikleri inceleyip neler yapabileceğinizi öğrendiğiniz zaman rakipleriniz kolaylıkla şaşırtabilirsiniz. Son dönemin popüler oyunlarından biri olan ve sahip olduğu oyuncu kitlesiyle büyük bir ilgiyle karşılanan Free Fire’da en önemli amacımız kazanmak. Bu içeriğimizde, rakiplerinizi nasıl şaşırtabileceğinizi ve nasıl kazanabileceğinizi dair bazı önerilerimiz olacak.

Free Fire: Düşmanları Şaşırtan Taktikler

Free Fire oyununda düşmanlara karşı daha başarılı bir hale gelmeniz için hazırladığımız bu rehberde, oyunda rakiplerinizi şaşırtabilmenizi sağlayacak bazı önerilerimiz var. Bu rehberin yanı sıra oyunda kendinizi geliştirmek ve oyuna daha çabuk adapte olabilmek için “Free Fire en iyi silahlar” rehberlerimizi inceleyerek oyun deneyiminizi iyileştirebilirsiniz.

Free Fire Açık alanlarda loot yapma
Free Fire oynarken açık alanlarda loot yapmayın.

Açık alanda loot yapmayın

Eğer bu oyunda başarılı olmak istiyorsanız, açık alanda loot yaparken temkinli olmalısınız. Zira açık alanda loot yaparken rakibiniz tarafından öldürülmek hiç de zor değil. Bu nedenle açık alanda loot yapmaktan kaçının. Eğer loot yapmaya mecbursanız dışarıdaki tehlikelere karşı çok dikkatli olun ve sabit durmaktan kaçının. Loot yaparken sürekli hareket etmeniz sizi olası bir kafadan vuruştan koruyabilir.

Sabırlı Olun ve etrafı dikkatlice izleyin
Sabırlı olun ve etrafı dikkatlice izleyin.

Sabırlı Olun

Free Fire oyunu üçüncü şahıs görünümünde olduğundan dolayı, herhangi bir yere sakladığınızda etrafı kolaylıkla görebileceksiniz ve buda sizlere büyük bir avantaj sağlıyor. Eğer sakladığınız yerde üstünüze doğru bir rakip geliyorsa, onu takip edin ve nereye doğru gittiğini gözlemleyin. Rakibinizi gördüğünüz anda ateş etmeye başlamayın, en doğru kararı verin ve o zaman ateş açın.

Etrafınızdaki sesleri dinleyin

Etrafınızdaki sesleri dinleyin
Etrafınızdaki sesleri dikkatlice dinleyin.

Ses, Free Fire’daki diğer oyuncuları tespit etmeniz için en önemli konulardan biri. Bunu düzgün bir şekilde yapmak için cep telefonunuza iyi bir kulaklık takmanız gerekiyor. Sesler oyuncuların tam yerlerini söylemese de veya onları görmeseniz bile nerede olduklarına dair bir fikriniz olacak. Bir büyük bina içerisinde birkaç rakip ile karşılaşıyorsanız etraftaki sesleri kesinlikle dinlemelisiniz. Eğer rakibiniz bir ev içerisinde olduğuna eminseniz flaş bombası atıp, patladığı anda odaya girerseniz rakibiniz sizi ne görebilecek ne de duyabilecek. Bu avantaj sayesinde rakibinizi kolaylıkla öldürebilirsiniz.

Görüş noktalarını kullanın
Görüş noktalarını kullanın.

Görüş noktalarını kullanın

Oyunda bulunan oyuncular genellikle yüksek alanların kötü olduğunu düşünür, ancak yüksek bir konumda bulunursanız diğer rakiplerden daha avantajlı olacaksınız. Bu nedenle, mümkün olduğunca sık yapıların veya tepelerin üstüne çıkmaya çalışmalısınız. Yüksek bir konumda bulunursanız etrafın ne durumda olduğunu gözlemleyebilirsiniz hemde nerelerde rakipler olduğunu görebilirsiniz.

Gerektiği zaman geri çekilin
Gerektiği zaman geri çekilin.

Gerektiği zaman geri çekilin

Eğer rakibinizle savaşırken kaybetme aşamasındaysanız kesinlikle geri çekilin. Rakibiniz sizden daha iyi savaşıyorsa veya ekipmanları sizden üstünse geri çekilmeye çalışın. Onunla savaşmak yerine üstüne birkaç bomba atıp geri kaçabilirsiniz veya bunu yapmak yerine kendinizi göstermeyip en doğru anı bekleyip bir anda üstüne saldırabilirsiniz.

https://youtu.be/TSvJCQxDHow

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts