Free Fire En İyi 5 Destek Karakterleri

Free Free’da en iyi 5 destek karakterini sizler için listeledik. Bu karakterler sayesinde arkadaşlarınızla birlikte oyunları kolaylıkla kazanabilirsiniz.
Free Fire en iyi 5 destek karakteri.
Free Fire En İyi 5 Destek Karakteri

Free Fire en iyi destek karakterleri sayesinde takım arkadaşlarınıza çok iyi işler yapabilirsiniz. Ama öncelikle tüm karakterlerin özelliklerini ve rollerini bilmelisiniz. Arkadaşlarınızla oynarken bir Booyah almak istiyorsanız ekip çalışması yapmalı ve iyi bir strateji düzenlemelisiniz.

Free Fire En İyi Karakterler

Ekip çalışmasında en iyi işlek ve iş gören rollerden biri destektir. Eğer bir oyuncu destek rolünde olan bir karakter aldıysa ona güvenmeli ve onu korumalısınız. Siz savaşırken size her türlü desteği onlar yapacaklar. Bu yüzden takım oyunu girerken kesinlikle bir tane destek rolünde biri olmalıdır. Şimdi sizlere en iyi 5 destek karakterlerini vereceğiz.

Free Fire en iyi destek karakterleri
Olivia en iyi destek karakterli listesinde birinci sırada.

Olivia

Olivia, Free Fire’da en iyi destek rolüne sahip karakterlerden biri. Yeteneği, bir düşman tarafından düşürülen takım arkadaşını kaldırarak ona çok yardımda bulunabilir ve tekrardan savaşmaya hazır hale getirebilir. Olivia’nın yeteneği takım arkadaşınız düşürüldüğünde etkinleşecek ve ek 40 sağlık sağlayacak Healing Touch yeteneğine sahip. Savaş durumunda, ekibiniz bir medkit kullanmak zorunda kalmadan doğrudan savaşabilecek.

Free Fire Laura
Laura kullandığı özelliği sayesinde agresif oynayan oyuncular için çok iş yapabilir.

Laura

Sırada mükemmel bir destek rolü olan bir karakter Laura var. Yeteneği agresif oyuncuların hayatta kalmasına ve öldürülmemesine yardımcı olabilir. Laura, bir yeteneği kullanırken silahların daha stabil olmasını sağlayan Sharp Shooter yeteneğine sahip. Bu yetenek Laura’yı keskin nişancı silahları kullanmak için çok uygun hale getiriyor.

Free Fire DJ Alok
DJ Alok hızlı koşma ve arkadaşlarına HP verme özelliğine sahip.

DJ Alok

Diğer karakterlerden daha uzun süre hayatta kalabilen önemli bir karakter olan DJ Alok da bu listede bulunuyor. DJ Alok hızlı koşma yeteneğine sahip. Kendisi ve bölgesindeki takım arkadaşları için iyileştirici bir etkiye sahiptir. Bu yeteneklerle DJ Alok, savaş sırasında takıma kolayca arkadaşlarına HP verebilecek.

Free Fire en iyi destek karakterleri
Andrew özelliği ile takım arkadaşları savaşırken zırhları kolayca kırılmayacak.

Andrew

Andrew en iyi destek rolüne sahip karakterlerden biri. Özelliği ise zırhın savaşta uzun süre dayanmasını sağlayan Armor Specialist yeteneğine sahip olması. Daha uzun süre dayanabildiği için yeteneği ile tanker veya rusher olarak da kategorize edilebilir. Seviyesi yükseldikçe becerinin etkisi artar, bu yüzden Andrew’un seviyesi ne kadar yüksekse, yeteneği o kadar sağlam olur.

Free Fire en iyi destek karakterleri
Kapella özelliğini kullandığında takım arkadaşlarına aşırı derece HP sağlayabilir.

Kapella

Free Fire en iyi destek karakterleri Kapella ile sonlandırıyoruz. Kapella, Free Fire’da oldukça yeni bir karakter. Bu karakter şu anda oynayabileceğiniz en iyi destek karakterlerinden biri olabilir. Kapella’nın yeteneği, ekibiniz bu karakteri kullandığında çok fazla HP’yi artırabilecek tıbbi kitlerin ve tedavi silahlarının iyileşmesini sağlayabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts