Free Fire Faded Wheel etkinliği ödül dağıtıyor!

Free Fire Faded Wheel etkinliği sonunda oyuna getirildi, bu etkinlikte özel görünümler elde etmek adına çevirmeniz gereken bir çark bulunuyor.
Free Fire Faded Whell Etkinliği
Free Fire Faded Whell Etkinliği oynayarak ücretsiz kostümler alabilirsiniz.

Free Fire Faded Wheel etkinliği sayesinde yeni görünümler kazanabilirsiniz. Garena Free Fire’da etkinlikler tüm hızıyla devam ederken oyuncuların ücretsiz bir şekilde ödüller elde edebileceği Faded Wheel etkinliği de oyuna getirildi. Bu etkinlikte bulunan görevleri yaparak ücretsiz görünümler elde edebileceksiniz.

Free Fire Faded Wheel Etkinliği

Garena oyuncularını eğlendirmek ve sürekli yeni oyunda tutmak adına yeni yeni etkinlikler getiriyor. Oyuncu sayısını her gün arttıran Free Fire’ın bu başarası arkasında bulunan geliştirici ekibinin emeği olabilir. Farklı farklı etkinliklerden farklı farklı ödüller alabileceğiniz bu oyunda ise şimdi Faded Wheel etkinliği bulunuyor. Ayrıca Free Fire’da birçok ödül kazanabilmeniz için geliştirici ekip tarafından bedava Free Fire promosyon kodları dağıtılıyor. Bu kodları kullanarak da birçok ödüle sahip olabilirsiniz.

Free Fire FFCS Groza görünümü
Etkinliğe özel olarak verilen bu görünümleri kaçırmamalısınız!

25 Kasım’dan itibaren oyuncuların karşısına çıkarılan Free Fire Faded Wheel etkinliğinin süresi 1 Aralık’a kadar süreceği söylendi. Toplamda 10 tane farklı ödülü bulunan bu etkinliğin içerisinde iki tane efsanevi görünüm bulunuyor. Bu görünümlerden birisi Groza Gun, diğeri ise FFCS Discipline Bundle adında bir kostüm. Bu iki görünümden farklı olarak da sahip olabileceğiniz etkinliğe özel kartlar ve evcil hayvan özellikleri de bulunuyor. Bu ödülleri almak için ise döndürmeniz gereken bir çark bulunuyor. Çarkı her döndürdüğünüz de döndürme fiyatı sürekli yükselecek. Çarkı çevirmek için sahip olmanız gereken elmas miktarı:

  1. Dönüş: 0 elmas
  2. Dönüş: 9 elmas
  3. Dönüş: 19 elmas
  4. Dönüş: 39 elmas
  5. Dönüş: 69 elmas
  6. Dönüş: 99 elmas
  7. Dönüş: 199 elmas
  8. Dönüş: 599 elmas

Free Fire Faded Wheel etkinliğine katılmalı mıyım?

Bu etkinlikte bir değil birden fazla ögeyi çantanıza ekleme şansınız bulunuyor. Ancak çarkı her döndürdüğünüz de dönüş fiyatı yükseldiğinden dolayı oyuna bir miktar para yatırmanız gerekebilir. İlk döndürme altı döndürme de fiyat düşük olsa da daha sonralarda bir anda fiyatı yükseliyor. Bu nedenden dolayı etkinlikte bulunan sınırlı ögeleri çantanıza yerleştirmek istiyorsanız bu etkinliğe kesinlikle katılmalısınız.

Free Fire FFCS Discipline Bundle kostümü
Çarkı çevirerek sınırlı sayıda bulunan ögeleri çantanıza ekleyebilirsiniz.

Şansınıza güveniyorsanız Groza Gun ve FFCS Discipline Bundle görünümünü ikinci döndürme çantanıza ekleyebilirsiniz. Faded Wheel etkinliği sınırlı olduğundan dolayı tekrardan gelecek zamanlarda aktif olur mu bilmiyoruz. Bu nedenden dolayı etkinliğe özel olarak verilen bu görünümlerde sınırlı sayıda olacak. O yüzden şansınıza güveniyor ve hesabınızda elmas birikiminiz varsa bu özel ögeleri kaçırmamalısınız. Ayrıca Kasım ayı için kullanabileceğiniz promosyonları “Free Fire Bedava Promosyon Kodları (Kasım 2020)” adlı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Total
1
Shares
3 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler