Free Fire Grim Reaper modunu duyurdu

Free Fire yeni oyun modu Grim Reaper’ı geçtiğimiz günlerde oyuncularına tanıttı. Bu modu şuanda Advance Server’dan indirip, oynayabilirsiniz.
Free Fire
Free Fire OB22 güncellemesinde gelecek olan yeni oyun modu Grim Reaper duyuruldu!

Free Fire tarafından yeni oyun modu Grim Reaper getireceklerini duyuruldu. Yaklaşan OB22 Güncellemesinde oyuna gelecek olan yenilikleri geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan üzerinden tanıtmışlardı. Duyuruların bir parçası olarak, geliştiriciler OB22 güncellemesi ile oyuna ”Grim Reaper” adlı yeni bir modun ekleneceğini açıkladılar.

Free Fire Yeni Mod: Grim Reaper

Yeni oyun modu Grim Reaper bir sonraki güncelleme ile birlikte Free Fire’a geliyor. Güncelleme daha gelmeden bu modu Free Fire’ın Advance Server’ına girip test edebilirsiniz. Oyun modunun kuralı ise oldukça basit olacak. Süre bitene kadar en fazla skoru kim alırsa oyunu o kazanacak.

Garena Free Fire
Ekranda gözüken kırmızı simgeyi doldurduğunuzda, hayalete dönüşüp oyuncuları avlayabileceksiniz.

Grim Reaper modu nedir?

Grim Reaper modunda, maçın başında kullanmak için 4 ekipman setinden birini seçeceksiniz. Silahları kullanarak düşmanlarınızı öldüreceksiniz ve ondan sonra haritada beliren Ateş Toplarını toplayacaksınız. Topları toplayarak, ekranınızdaki kırmızı daireyi doldurabileceksiniz. Daire tamamen dolduğunda, ekranınızda kırmızı bir düğme belirecek ve düğmeye tıklayarak, HP’si çok yüksek olan büyük bir hayalete dönüşeceksiniz.

Hayalet olduğunuzda silahınız büyük bir baltaya benzer şekilde değişecek. Ayrıca hayaletin özel yeteneği olarak üç saniye boyunca hareket hızınızda gözle görülür bir artış olacak. Bir hayalet olduktan sonra, düşmanlarınıza uzaktan saldıramazsınız, bu yüzden onlara saldırmak için yanlarına gitmeniz gerekiyor. Ayrıca her iki takımı da dengelemek adına insan oyunculara kıyasla hayalet olduğunuzda çok daha fazla HP’ye sahip olacaksınız. Öldürüldüğünüzde harita üzerinde herhangi bir yerde tekrar insan olarak başlayıp aynı şeyleri yerine getirmeye devam edebilirsiniz.

Garena Free Fire
Advance Server’ı indirip bu oyun modunu deneyebilirsiniz.

Bir maçı kazanmak için hayalete dönüştükten sonra tekrardan ekranda kırmızı bir simge belirecek. Bunu tamamen doldurduğunuzda oyunu kazanırsınız. Yani bu modda hayalet yeteneğinin kilidini açmak için insan olarak öldürmeniz, hayalet olduktan sonra da daha hızlı öldürüp herkesten önce simgeyi doldurmalısınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts