Free Fire Gun King modu sınırlı süreliğine oyuna eklendi!

Free Fire Gun King modu
Free Fire Gun King modu sınırlı süreliğine oyuna geldi.

Free Fire Gun King modu bir hafta boyunca sınırlı süreliğine oyunda yer alacak. Yeni mod, mayıs ayı boyunca Spine Punk etkinliğinin bir parçası olarak erken saatlerde Free Fire’da yerini aldı. Gun King modu 25 Mayıs’a kadar geçerli olacak.

Gun King modu nedir, nasıl oynanır?

Free Fire Gun King modunda sekiz oyuncu, Bermuda haritasının çok küçük bir bölümünde karşı karşıya gelir. Her oyuncu oyuna bıçaklarla başlayıp rakiplerini öldürdükçe daha iyi silahlar kazanabilir.

Free Fire Gun King Modu
Free Fire Gun King modu nasıl oynanır?

Bu modu oynarken geri düşmeyi aklınızın ucundan dahi geçirmemelisiniz. Çünkü geri düşen oyuncu daha kötü silaha sahip olacak ve sonrasında diğer rakiplere karşı üstünlük sağlaması oldukça güç duruma düşecek. Oyundaki zamanlayıcı sayısı sona erdiğinde ise en çok kill skoruna sahip olan oyuncu oyunu kazanır.

Gun King, 13 Mayıs’ta Free Fire’a katılan Brick Swingers modunun gidişiyle onun yerini aldı. Brick Swingers, klasik battle royale moduna benziyordu ama aynı zamanda oyunun hızını arttırmak için hareketliliği geliştiren özellikler bulunuyordu.

Free Fire ücretsiz kostüm veriyor!

Yeni oyun modu, 5 Mayıs’ta oyuna gelen ve 25 Mayıs’a kadar oyunda kalacak olan Spine Punk etkinliğine ek olarak geldi. Oyuncular görevleri tamamlayarak jeton kazanabilir, topladıkları jetonlarla da özel ödüller alabilirler.

Ayrıca tüm bunların yanında bu geceden önce Free Fire’da bir maça giren her oyuncuya ve 21 Mayıs’tan önce elmas satın alan oyuncular özel ödüller ve ücretsiz emote kazanacak. Ayrıca oyuncuları önümüzdeki haftalarda önemli bir güncelleme bekliyor olabilir. OB22 güncellemesi, son sızıntılara göre oyuncuları oldukça sevindirecek gibi duruyor. OB22 güncellemesinin tüm detayları 20 Mayıs’ta açıklanacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts