Free Fire hile kullanan 1,5 milyon hesabı banladı!

Free Fire ekibi yaptığı son açıklamaya göre iki hafta içerisinde yaklaşık 1,5 milyon hesabın engellediğini açıkladı. Ayrıca hesaplara göre Garena, 2020 yılında 15 milyon hesap engelledi.
Free Fire hilecileri banladı
Free Fire’da 2020 yılında 15 milyon hileci engellendi!

Free Fire hile kullananları banlamaya devam ediyor. Garena, son iki haftada yaklaşık 1,5 milyon Free Fire hesabını hile yaptığı gerekçesiyle banladı.

Free Fire hile kullanan hesapları kapatıyor!

Garena Free Fire ekibi, 2020 yılında hile kullanan yaklaşık 15 milyon hesabı banladı. Garena’nın hilecilere karşı tolerans göstermiyor ve her ay binlerce ya da milyonlarca Free Fire hesabının engellendiğini bildiriyor. Son duyuruya göre de 15-28 Kasım tarihleri arasında da 1,4 milyon Free Fire hesabının kalıcı olarak yasaklandığı açıklandı.

Free Fire hilecileri banlıyor
Free Fire’da hile kullanmaya çalışanların %80’i hileyi kullanamadan engelleniyor!

Bu yıl yapılan resmi açıklamalara göre şirket, sadece 2020 yılında yaklaşık 15 milyon hesabı yasaklamış. Mayıs ayından bu yana 3,8 milyon hesabı yasaklayan CutCord Operasyonundan sonra şirket, battle royale’de dolandırıcılık yapanları yakalamak için bir anti-hack sistemi uyguladı. Anti hack ekibi tarafından tespit edilen yetkisiz üçüncü taraf uygulamaları veya komut dosyaları olan oyuncular hesaplarını bir daha kurtarma şansı olmaksızın sonsuza kadar kaybedecekler.

Free Fire’da hilecilerin yüzde 80’i hileyi kullanamadan engelleniyor!

Garena, hile yapmaya çalışanların hilelerini engellemeye çalıştığını ve daha hileyi kullanamadan yüzde 80’ini engellediğini söylüyor. Hile yapıp Free Fire’dan yasaklananlar sadece sıradan oyuncular değil, birçok profesyonel Free Fire espor oyuncusu da hile kullandıkları için turnuvalardan yasaklandılar. Sizler de eğer Free Fire oynarken maç sırasında şüpheli bir oyuncu ile karşılaştıysanız ve hile kullandığını düşünüyorsanız onu oyun içi destek menüsündeki Hile Rapor Formunu doldurarak Free Fire yetkililerine bildirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler