Free Fire Jota Karakteri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Free Fire Jota karakteri hakkında bilinmesi gerekenler tüm detayları ve püf noktaları sizlere hazırladık. Bu karakter oyun içerisinde çok güçlü olacak.
Free Fire Jota karakteri hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar
Free Fire Jota karakteri hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar.

Free Fire Jota karakteri hakkında bilinmesi gerekenler tüm detayları sizlere hazırladık. Free Fire, oyuncularını oyunda tutmak adına sürekli yeni güncellemeler ve yenilikler getiriyor. Oyun içerisinde kullanıcıların kullanabileceği onlarca karakter bulunduğundan dolayı, oyuncular bu oyundan hiçbir şekilde sıkılma isteği duymuyorlar. Her hafta yeni karakterler çıkarıyorlar. Şimdi ise sıra Jota karakterinde.

Free Fire Jota Karakteri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Jota karakteri Endonezya’nın popüler Aksiyon Yıldızı Joe Taslim’e dayanıyor. Bu karakterin ana özelliği ise parkur hareketlerinden en iyisi olması. Karakterin saç stili, dövmeleri ve kıyafetleri sayesinde dikkat çekici bir özelliği bulunuyor. Parkur alanında kendini ilerletmiş olan bu karakterin ayrıca oyun içerisinde efsane bir özelliği de bulunuyor.

Free Fire Jota Karakteri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Free Fire Jota karakteri, gerçek hayatta bulunan ünlü bir aktörden esinlenerek yapılmıştır.

Free Fire’daki tüm karakterler gerçek hayattaki karakterlere dayanmakta. Garena ilk zamanlarda oyunu popülerleştirmek adına ünlü oyuncular veya şarkıcılara bir miktar para ödeyerek, onları oyun içerisinde bir karakter haline getiriyordu. Garena bu olayları yaparken çok fazla para harcadığından dolayı, son yıllarda şirketin popülerliğinden dolayı artık ülkelerdeki ünlüler ile işbirliği yaparak bu güncellemeleri oyun içerisine getiriyor.

Jota'nın Yeteneği
Jota’nın yeteneği oyunda kullanılabilecek en iyi yeteneklerden biri olabilir.

Jota’nın Yeteneği

Jota yeteneği her rakip öldürdükten sonra sonra sağlığını geri kazanan “Sustained Raids” adlı bir yeteneği ile birlikte bu zamana kadar Free Fire’da yaratılmış en güçlü karakterlerden biri olarak tanımlanıyor. Bu yeteneği oyuncular genellikle SMG veya Shotgun silahları ile birlikte kullanılmasını öneriyorlar. Bu yeteneği etkinleştirdiğinizden itibaren karşısına rakip bir grup çıksa dahi, bu yetenek sayesinde hayatta kalabilirsiniz.

  • Seviye 1: SMG veya Shotgun öldürmelerinde anında 25 HP yeniler.
  • Seviye 2: SMG veya Shotgun öldürmelerinde anında 28 HP yeniler.
  • Seviye 3: SMG veya Shotgun öldürmelerinde anında 31 HP yeniler.
  • Seviye 4: SMG veya Shotgun öldürmelerinde anında 34 HP yeniler.
  • Seviye 5: Airdrop oyun çağırabilme yeteneğine sahip olur.
  • Seviye 6: SMG veya Shotgun öldürmelerinde anında 37 HP yeniler.
  • 7. Seviye: Jota’nın sancağını açılır.
  • Seviye 8: SMG veya Shotgun öldürmelerinde anında 40 HP yeniler.
Jota kullanımıyla ilgili ipuçları ve püf noktalar
Jota kullanımıyla ilgili ipuçları ve püf noktalar.

Jota kullanımıyla ilgili ipuçları ve püf noktalar

Genel olarak Jota’yı, Caroline karakteri ile aynı takımda veya Nikita karakteri ile aynı takımda bulundurursanız bu iki karakterin özelliği sayesinde rakiplerinize efsane hasarlar çıkartabilirsiniz. Eğer rakiplerinizi ile yakın menzillerden savaşmayı seviyorsanız Luqueta, Wolfrahh veya Alok’un yeteneğine ile birlikte kullandığınızda sağlam işlev görülebilir. Ayrıca Kapella’nın pasifi iyileştirme yeteneğini %10 arttırabilir ve karakteriniz her rakip öldürdükten sonra 44 HP yenileyebilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts