Free Fire Kalahari haritasına yeni silah Shield Gun eklendi

Free Fire kalahari
Free Fire Kalahari haritası

Free Fire Kalahari haritasına yepyeni bir silah eklendi. Oyuna Shield Gun adında yepyeni bir silah geldi. Ayrıca yeni mod ve karakter Steffie de yolda.

Free Fire OB20 Güncellemesi ile Neler Gelecek?

Free Fire Advanced Server’da Free Fire OB20 güncellemesini test eden oyuncular, Kalahari haritasına yeni bir silah eklendiğini bildirdi. Shield Gun adlı silah, oyuncuyu koruyan ve gelen mermilerin hasarını azaltan bir kalkan oluşturmakta.
Free Fire kalahari haritasına yeni silah Shield Gun eklendi
Free Fire – Shield Gun

Free Fire’da yeni silah Shield Gun’ın özellikleri

Shield Gun, oyuncuya aynı anda hem ateş etme hem de kendini koruma imkanı sağlayan ilk silah olarak Free Fire’a geldi. Ancak silahın hasarı oyundaki diğer silahlara kıyasla oldukça düşük. Shield Gun’dan çıkan bir mermi vücuda çarptığında sadece 10, kafadan vuruşlarda ise 90 hasar vermekte.

Shield Gun’ın verdiği kalkan oyuncunun tüm vücudunu kaplar, bu da silahı yakın mesafeli çatışmalar için iyi bir seçim haline getirebilir. Ayrıca silahın isabet oranının yüksekliği de yeni başlayanlar için yararlı olabilir. Ayrıca yeni silaha ek olarak OB20 güncellemesinde yeni karakter Steffie de Free Fire’da yerini alacak. Steffie, birinci seviyedeyken beş saniye boyunca patlama hasarının yüzde 15’ini, mermi hasarının da yüzde 5’ini azaltabilecek.

The Gun King (Silah Kralı) modu da yakın zamanda Free Fire’da olacak. Bu modda oyun, oyuncuları her birinde bir silah olacak şekilde iki takıma böler. Oyuncular rakiplerini öldürdükçe silahlarını yükseltmek için bir öldürme rozeti kazanacak. Silahları maksimum seviyeye yükselten ilk takım oyunu kazanır. Ayrıca güncelleme ile oyuna yeni ifadeler, Bermuda haritasında Garaj bölgesine yeni bir fabrika, Poring adında yeni bir evcil hayvan ve Bomba Ekibi modunu da beraberinde getirecek.

Test sunucularına kayıtlı olanlar OB20 güncellemesini 7 Şubat’a kadar test edebilir. Söylentilere göre ise güncelleme 12 Şubat’ta oyuna gelecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler