Free Fire En İyi 5 Karakter Kombinasyonu

Free Fire’ın en iyi karakter kombinasyonlarını derledik.
Free Fire da bulunan en iyi karakter kombinasyonlarını sizlere listeledik
Free Fire da bulunan en iyi karakter kombinasyonlarını sizlere listeledik.

Free Fire karakter kombinasyonları oyuncular tarafından denenip oluşturuluyor. Özellikle oyuna yeni başlamış ve karakterler ile ne yapacağını bilmeyen oyuncular için oldukça yararlı bir konu. Oyunda, oyuncuların kullanabileceği çeşitli karakterler bulunuyor olsa da bazı iki karakterin oluşturduğu kombolar inanılmaz olabiliyor. Ayrıca oyuna yeni başladıysanız, hangi evcil hayvanı kullanacağınıza “Free Fire: İşinize Yarayabilecek En İyi 5 Evcil Hayvan” adlı rehberimizden göz atabilirsiniz.

Free Fire Karakter Kombinasyonları

Oyuna yeni başlayan oyuncuların deneyebileceği birçok karakter bulunuyor ama, tüm bu karakterleri teker teker denemek hem sıkıcı olabiliyor hem de satın alması biraz da zaman gerektiriyor. Bu yüzden kendinize daha oyuna başlamadan iyi bir karakter seçerseniz, oyun içerisinde de o karaktere hakim olmaya başlayabilir ve oyunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

The Flash Kombinasyonu
The Flash Kombinasyonu sayesinde etrafta çok daha hızlı koşabileceksiniz.

Free Fire Karakter Kombinasyonları: The Flash Kombinasyonu

Listemizin ilk sırasında The Flash adında bir kombinasyon bulunuyor. Adından da bahsedildiği gibi bu kombonun nasıl bir şey olduğunu az çok tahmin edebiliyorsunuz. Karakterinizin hareketliliğini en üst düzeye çıkarmak adına Alok, Kelly, Joseph ve Caroline karakterlerinin becerilerini bir araya getiriyoruz. Bu kombo aslında profesyonel oyuncular dahil birçok oyuncu tarafından kullanıldı. Bu karakter kombinasyonunu kullanırken, sizlerin bakış açısına göre karakterinizin hızı pek değişmiyor gibi görünse de, diğer oyuncuların bakış açısından tamamen farklı bir hikaye olduğunu garanti edebiliriz. Özellikle Joseph’in becerisi sayesinde rakiplerinize karşı hem takip edilemeyeceksiniz hem de öldürülmesi zor bir hedef olacaksınız. Ayrıca bu kombinasyon sayesinde güvenli bölgelere çok daha rahat koşabilecek ve konumlarınızı çok daha hızlı değiştirebileceksiniz.

The Vampire Kombinasyonu
The Vampire Kombinasyonu sayesinde rakiplerinizden çok daha kolay HP emebileceksiniz.

The Vampire Kombinasyonu

Adında anlaşılacağı gibi, bu kombinasyon sayesinde rakiplerinizin canını iki kat daha hızlı emebileceksiniz. Bu kombinasyonda ise bizlere DJ Alok, Luqueta, Jota ve Miguel karakterlerinin yetenekleri eşlik ediyor. Bu komboyu kullanırken rakipleriniz sizi normalden çok daha zor öldürecek. Bu kombinasyonu kullanırken her öldürme başına aldığınız HP her zaman en üst seviyede olacağından dolayı, canınız aşırı derecede yüksek olacak. Bu kombinasyonun en iyi şekilde çalışmasını istiyorsanız, Jota’nın beceresinden yararlanmalısınız ve bunun içinde bir SMG’ye veya bir av tüfeğine ihtiyacınız var. Bu bahsettiğimiz kategoride bulunan her silahın yakın mesafeli çatışmalarda oldukça yüksek hasarları bulunuyor. Bu komboyu biraz daha güçlendirmek istiyorsanız Panda veya Ottero evcil hayvanını kullanabilirsiniz.

The Racer Skill Kombinasyonu
The Racer Skill Kombinasyonu sayesinde araçları çok daha rahat kullanabileceksiniz.

The Racer Skill Kombinasyonu

Listede bulunan en komik kombinasyon bu olabilir. Eğer oyun içerisinde araç kullanmayı seviyorsanız bu kombinasyon tam sizlere göre.  Bu komboda araç kullanırken hem daha az hasar alacaksınız hem de karakter yetenekleri sayesinde sürekli iyileştirme alacaksınız. Bunun için ise bizlere Misha ve Notora karakterlerinin yetenekleri yardım edecek. Bu kombinasyonu rakiplerinizi kızdırmak için de kullanabilirsiniz.

The Fully Armored Kombinasyonu
The Fully Armored Kombinasyonu sayesinde zırhınızın aldığı hasarlar alt seviyeye inecek.

The Fully Armored Kombinasyonu

Bu kombonun gelen hasarı azaltmak için kullanılıyor. Bu kombinasyonda ise bizlere Shani, Andrew ve Wolfrahh karakterlerinin yetenekleri eşlik ediyor. Shani karakteri bir kişi öldürdüğünde sizlere yüksek kaliteli zırh verirken, Andrew karakteri ise zırhınızın yok edilmesini önleyecek. Wolfrahh karakteri ise gelen hasarları en alt seviyeye düşürmeye çalışacak.

Safe Zone Is For The Weak Kombinasyonu
Safe Zone Is For The Weak Kombinasyonu sayesinde rakip öldürmeden hayatta kalabilirsiniz.

Safe Zone Is For The Weak Kombinasyonu

Bu Garena Free Fire’da bulunan en eşsiz kombinasyonlardan biri olabilir. Bu kombo, kimseyle savaşmanıza gerek kalmadan sizlere kolaylıkla “Booyah!” aldırabilir. Bu kombinasyonda bizlere Alok, Luqueta, Ford, Maxim karakterlerinin yetenekleri yardım edecek. Ford, güvenli bölgenin dışındayken aldığınız hasarları %24 azaltırken, Maxim ve Alok karakterleri üstünüzde bulunan sağlık kitlerini daha hızlı aktif hale getirecek ve becerileri sayesinde HP’nizi yüksek tutacak. Elbette bunun için çok fazla sağlık kiti toplamalısınız. Bu kombinasyonu kullanırken saklanabilir ve bölgenin küçülmesini bekleyebilirsiniz. Bu taktiği yaparken ise rakip düşmanlar birbirlerini hızlıca öldüreceğinden dolayı, etrafta bulunan rakiplerinde sayısı oldukça düşük olacak. Şenlik Ateşiniz bulunuyorsa bölgenin dışında veya çemberin içinde bulunarak daha rahat hayatta kalabilirsiniz.

Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler