Free Fire OB20 güncellemesinin detayları geldi

Free Fire OB20 güncellemesi resmi yama notları kısa süre önce oyunun Facebook sayfasında yayınlandı. Güncellemenin henüz çıkış tarihi bilinmiyor ancak Garena yakında bir güncelleme duyurusu yapacağına söz verdi.
Free Fire OB20
Free Fire – Kalahari

Free Fire OB20 güncellemesi resmi yama notları kısa süre önce oyunun Facebook sayfasında yayınlandı. Güncellemenin henüz çıkış tarihi bilinmiyor ancak Garena yakında bir güncelleme duyurusu yapacağına söz verdi.

Free Fire OB20 güncellemesi ile neler değişecek?

Notların çoğu hali hazırda oyuncular tarafından sızdırılmış veya görülmüştü. Kalahari haritası ve hasar azaltma yeteneğine sahip yeni karakter Steffie, bu güncellemenin ana cazibe merkezlerinden biri.

Free Fire OB20
Free Fire Steffie

Harita açısından, OB20 güncellemesinde oyuna yeni bir eğitim alanı eklenecek, böylece oyuncular silahları ve özellikleri test edebilecekler. Ayrıca iki yeni ekipman da yakın zamanda oyuna geliyor. AWP’nin zırh delici hasarı arttırılacak ve Plazma tabancasının termal takviyesi ısıyı kinetik enerjiye dönüştürecek. Ayrıca birçok yeni ürün de dereceli moda geliyor: Double Mag, Ice Gun (sadece airdropta olacak), Kar98K için Bio Scope, VSS için Ripper Bullet ve M14 için Rage Core.

Yeni bir özellik olarak, oyuncuların arkadaşlarını davet edebileceği ve davet kodlarıyla bir partiye katılabilecek. Arkadaş listesi de yeni bir tasarım alacak, oyuncular gelen arkadaşlık isteklerini engelleyebilecekler (arkadaşlık isteği gönderilmesini engelleme). Evcil hayvan özellikleri açısından, oyuncular evcil hayvanlara sahipse OB20 güncellemesiyle becerilerini değiştirebilecekler. Karakter becerileri için de sprint özelliği değişecek.

Free Fire OB20
Free Fire – Silah Dengelemeleri

OB20 güncellemesi silah iyileştirmeleri

Silah geliştirmeleri açısından AN94, iyileştirilmiş bir atış hızına, menzil ve geri tepme iyileşmesini elde edecek. Bu iyileştirme ile AN94’ü uzak çatışmalar için oyuncuların elinde sık sık görebiliriz. Ancak AN94’ün hasarı bir nebze azaltılacak. XM8’in nişan alma sırasındaki hasarı, atış hızı ve hareket hızı arttırılacak. Ancak daha az menzil ve isabet oranına sahip olacak. Oyuncuların mühimmatları azaldığında otomatik olarak silah değiştirmelerine izin veren yeni bir ayar da eklenmesi planlanıyor.

Söylentilere göre bu güncellemenin geçtiğimiz hafta gelmesi planlanıyordu. Ancak Çin’deki koronavirüs nedeniyle Garena tarafından ertelendi.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler