Free Fire OB21 Güncellemesi: Kapella ve daha fazlası

Free Fire OB21 güncellemesi
Free Fire’ın yeni güncellemesi geldi.

Free Fire OB21 güncellemesi ile oyuna yeni karakter Kapella, yeni evcil hayvan Ottero ve yeni oyun modları eklenecek. OB21 güncellemesinin Nisan ayının ortalarında çıkması planlanıyor.

Free Fire OB21 Güncellemesi

Free Fire, nisan ayı ortalarında yapacağı güncelleme ile birlikte oyuna yeni karakter olan Kapella da katılacak. Kapella, HP becerilerini, eşyaların etkilerini arttıran ve arkadaşı düştükten sonra aldığı hasarı azaltan ”Şifa Şarkısı” olarak adlandırılan bir yeteneğe sahip. Garena, oyuncuları yeni güncellemeye hazırlamak amacıyla onları ödüllerle takas edebilecek ücretsiz karakterler yama enerjisi adı verilen “Kapella Yamasını” duyurdu.

Free Fire OB21
Free Fire – Kapella

Karakterleri almak için oyuncuların 30 Mart – 11 Nisan tarihleri arasında oyuna giriş yapmaları gerekiyor.

  • Nikitayı almak için 1 gün,
  • Moco’yu almak için 3 gün,
  • Miguel için 5 gün,
  • Rafael için 8 gün,
  • Shani için oyuna 10 gün giriş yapmanız gerekiyor.

Yama enerjisi etkinliği 4 – 6 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Oyuncular oyun içerisinde ”Yama Enerjisi” olarak belirtilen çekirdeğe saldırarak Hediye Kutusu kuponlarını toplayacaklar. Aldıkları Hediye Kutusu kuponlarınıda, evrensel kartlar veya bir karaktere seviye atlatmak için altı tane kart ödülü gibi birçok farklı sembollerle takas edebilir.

Free Fire, Geliştirme Sunucusu’nda olan oyuncular Kapella’yı ve güncellemeleri 2 Nisana kadar test edebilirler. Gelecek olan OB21 Güncellemesi ile oyuncular oyundaki tıbbi ürünleri kullanarak HP ve EP’yi arttıran yeni evcil hayvan Ottero’yu da deneme şansı yakalayabilecekler. Yamanın onaylanmış diğer güncellemesi ise Bermuda’daki ”Güvenli Öldürme” modu olarak tanıtılan, oyuncuların her yöne bakmasını sağlayan ”Serbest Görünüm” ve ”Otomatik Toplama Hızı” seçeneği de oyuna eklenmiş bulunuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=nYy5L017EBY

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler