Free Fire OB22 Güncellemesi için detaylar açıklandı

Free Fire OB22 güncellemesi 3 Haziran’da geliyor. Oyuncuların merakla beklediği güncelleme içerisinde yeni karakterden evcil hayvana pek çok yenilik bulunuyor.
Free Fire OB22 güncellemesi
Free Fire OB22 Güncellemesi 3 Haziran’da geliyor!

Free Fire OB22 güncellemesi 3 Haziran’da geliyor!

Free Fire OB22 Güncelleme Detayları

3 Haziran’da Free Fire oyuncuların beğenisine sunulacak olan OB22 güncellemesine ait detaylar Garena ekibi tarafından yayınlandı. Yeni güncelleme ile battle royale’a da yeni özellikler geliyor.

Free Fire OB22 Güncellemesi
Free Fire – Yeni Pet Falcao

Açıklanan değişikliklerin çoğu Advanced Server’a erişimi olan oyuncular tarafından biliniyor. Ancak yama notları bilinmeyenleri de içeriyor. OB22 güncellemesi ile Garena, oyuncuların istediği değişiklikleri de getiriyor. Free Fire, oyunda avantaj elde etmek için üçüncü taraf programları kullanan ve tüm hileleri yakalamak ve yasaklamak için anti-hack sistemini oyuna getiriyor. Hile kullanan oyuncular battle royale’den kalıcı olarak yasaklanacak.

Birkaç hafta önce ortaya çıkan Wolfrahh, düşman karakterlerinin kollarına, bacaklarına ve vücuduna verilen hasarı arttırırken, kafadan vuruşlarda verilen az hasar yeteneği ile oyuna gelecek. Ayrıca OB22 güncellemesi ile birlikte yeni bir evcil hayvan da olacak. Falcao, oyuna başlarken paraşütünüzü açtığınızda daha hızlı inmenizi sağlayacak.

Free Fire OB22 Güncellemesi
Free Fire – Wolfrahh

Garena, oyuncuların becerilerinin ne zaman aktive edildiğini bilmelerine yardımcı olmak için beceri aktivasyon göstergelerini oyuna ekleyecek. Bir diğer yenilik olarak Clash Squad mağazasını resmi Free Fire web sitesinden bulabilirsiniz.

Antrenman Alanları, araçların ve gloo duvarları da dahil olmak üzere buralara da oyuncuların istediği değişiklikler ekleniyor. Atış menzili ve alıştırma bölgesi ayrılacak. Rush Hour, Araf haritası için sona ererken, Klasik mod geri gelecek.

Güncelleme içerisinde hepsi bu kadar değil, Free Fire OB22 güncellemesi ile oyuna yeni silah da geliyor. M82B keskin nişancı tüfeği, maçların sonuna doğru oyuncuların sıklıkla kullandığı gloo duvarlarına karşı koymak için tasarlandı. Bunun yanında SKS, SVD, M1887 ve M14 silahları da bu güncellemede dengeleme alacaklar.

https://www.youtube.com/watch?v=7T5EZD1sTPA

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler