Free Fire OB22 Güncellemesi Hakkında Bilinenler

Freee Fire OB22 güncellemesi yakında oyuna ekleniyor. Güncellemenin çıkış tarihi 3 Haziran olarak tahmin ediliyor.
Free Fire OB22 Güncellemesi
Free Fire OB22 Güncellemesi

Free Fire OB22 güncellemesi yakında oyuna geliyor. OB22 güncellemesi ile yeni bir Pass, iki yeni karakter ve birçok yeni eşya getirilecek.

Free Fire OB22 Güncellemesi

Free Fire OB22 güncellemesi 3 Haziran’da oyuna geliyor. Oyuna gelecek olan güncelleme ile olan yeni Gold Royale Pass, bu güncellemenin büyük bir parçası olacağı kesin. Bu güncellemede oyuna 2 yeni karakter, yeni oyun modu, yeni eşyalar ve yeni silah getirileceği belirtildi.

Free Fire Karakter
Yeni karakter Wolfrahh oyuna eklenecek.

Yeni Karakter: Wolfrahh

Wolfrahh, Free Fire Brazil’in resmi Twitter hesabındaki bir yazıyla geleceği kesin olarak onaylandı. Bu karakterin yeteneği ”Dikkat Merkezi” olarak adlandırılıyor. Yeteneğin özelliği ise rakibin vücuduna ateş edildiğinde verilen hasarın daha fazla olmasını sağlıyor. Ancak kafadan vuruşlarda hasar daha da az olacak. Yani normal şartlarda kafa vuruşlarının daha fazla hasar atılan oyunda Wolfrahh tam tersi bir karakter olacak.

Free Fire OB22 Güncellemesi
Free Fire Yeni Karakter: Lucas

Yeni Karakter: Lucas

Free Fire’ın kapalı yamasından bu yana Lucas’ın oyuna dahil edilip edilmeyeceği sürekli bir tartışma konusuna neden oldu. Bu karakterin siması Brezilya’dan profeyonel bir futbolcuya dayalı olduğu söylendi. Bu karakterin yeteneği ise ”Hat-trick” olarak adlandırılıyor ve Lucas yeteneğini kullandığında, her düşman öldürüşünde HP’sini arttırıyor. Free Fire ekibi karakteri dengelemek adına Lucas’ı diğer karakterlerden biraz daha düşük HP ile oyuna başlatacak. Bu karakteri kullanmanın en iyi yolu olabildiğince hızlı inmeye, silah tutmaya ve oyuncuları kolayca öldürmeye dayalı olduğunu söyleyebiliriz.

Free Fire OB22 güncellemesi
Güncellemede oyuna getirilecek olan yeni mod.

Yeni Mod: Silah Kralı Modu

Bu güncelleme ile gelecek olan yeni modda, 8 oyuncu oyuna başladığında, Bermuda’daki çok küçük bir alanda ölümüne savaşacak. Oyuna ilk olarak başladığınızda herkesin elinde bir bıçak olacak, bıçakla adam öldürdüğünüzde bir üst silaha atlayacaksınız. Bu sürekli böyle devam edecek ve süre bitmeden önce en son 14 silah ya da 28 öldürme alan oyunu kazanmış olacaksınız. Oyunun, zamanlayıcısı biterse oyun sonlanır ve en yüksek puana sahip olan oyuncu kazanmış olarak sayılır.

Bıçak gibi yakın dövüş silahları için, oyuncuların sadece tek bir kişi öldürmeleri gerekirken, AR gibi silahlar için 3 kişi öldürmeleri gerekiyor. Genel olarak, oyunun başında öldürülemediyseniz, menzilli bir silaha geçtiğinizde yeni bir skor almak zor olmayacak. Bu oyun modunu oynarken saklanmaya yönelik değil genellikle çatışmalara girerek skor almaya çalışın.

Free Fire silah modu
Oyuna gelecek olan güncellemede yeni bir mod ekleniyor.

Bu modda kazanmak için bıçağı olabildiğince hızlı değiştirmek adına, ilk skoru siz almalısınız. Öldürülürseniz, insanların yakın mesafeden, yakın çevrenize girmesini bekleyin veya bir köşede saklanıp rakibinizin, sizin üstünüze gelmesini bekleyin. İnsanları kovalamak ve bıçakla öldürmek imkansız.

Free Fire OB22 güncellemesi
OB22 güncellemesinde oyuna getirilecek olan yeni drone.

Yeni Araçlar: Yeni Wolf Pet, Helikopter ve Drone

Oyuna yeni bir evcil hayvan ekleniyor. Oyunu oynayan oyuncular yeni bir kurt sahibi olacak ancak yeni evcil hayvanın henüz bir isim yok. Ayrıca birkaç kaynak, helikopter ve drone gibi uçan araçların Free Fire’a gelmesinden bahsediyordu. Call of Duty Mobile ve PUBG Mobile’ın oyuna getirdiği helikopterleri, Garena’da oyununa getirecek gibi gözüküyor. Ayrıca drone da, güncellemenin bir parçası olabilir.

Free Fire OB22 güncellemesi
Yeni M82B keskin nişancı tüfeği 3 Haziran’da oyuna eklenecek

Yeni Silah: M82B

Yeni yama içerisinde M82B adında yeni bir Keskin Nişancı Tüfeği de yer alıyor. Ancak silah hakkında henüz çok fazla bilgi mevcut değil. Büyük ihtimalle bu silah Airdrop’a özel bir eşya olacak.

https://youtu.be/O8F7S_j1d3o

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler