Free Fire OB23 Advance Server nasıl indirilir?

Free Fire OB23 beta sunucusu nasıl indirilir?
Free Fire Advance Server indirme
Free Fire Advance Server nasıl indirilir?

Free Fire OB23 Advance Server nasıl indirilir konusunu ele alarak sizlere bir rehber oluşturduk. Free Fire, her güncellemesi için her zaman “Advance Server” adında bir beta test sunucusu kullanıyor. Böylece oyun ile ilgilenen oyuncular yeni gelecek olan güncellemeleri test edebiliyorlar. Hatta bu güncellemeler içerisinde hata bulanlar ödüllendiriliyorlar. Ayrıca OB23 güncellemesinde gelecek olan yeniliklerin bir kısmını sizler için listeledik. Tüm detayları öğrenmek istiyorsanız ”Free Fire OB23 Güncellemesi: Bilinen Tüm Detaylar” adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Free Fire OB23 Advance Server İndirme

OB22 güncellemesi ile oyuna büyük bir kitle gelmişti. Şimdi ise daha büyük gelişmeleri olacak olan OB23 güncellemesi üzerinde çalışmaya başlandı. OB23’ün Advance Server’ı 19 Temmuz’a kadar mevcut olacak.

Free Fire Kayıt Merkezi
Kayıt merkezine girdiğinizde sizleri böyle bir form bekliyor olacak.

Bizde sizlere beta sunucu kapanmadan nasıl OB23 güncellemesini indirebileceğinizi ve oynayacağınızı göstereceğiz. Ayrıca bu güncellemeyi deneyerek ve hatalar bularak ödüller kazanabilirsiniz.

Free fire bilinmeyen dosyaları indirme
APK dosyasını indirmeden önce ”Bilinmeyen Dosyaları İndir” seçeneğini açmalısınız.

Free Fire OB23 Advance Server nasıl kaydedilir ve indirilir?

İlk olarak beta sürümüne katılmanız için bir Facebook hesabınızın olması gerekiyor. Daha sonra Free Fire hesabınızı Facebook hesabınıza bağlamanız gerekiyor. Daha sonra şu adımları yapmalısınız:

  • Free Fire resmi Advance Server sitesine girmelisiniz.
  • “Facebook ile Giriş Yap” düğmesine tıklayarak siteye giriş yapın. Unutmayın Facebook hesabına bağlı bir hesap kullanmalısınız.
  • Giriş yaptıktan sonra sizlerin karşısına bir kayıt formu çıkacak, daha sonra bu forma sadece gerekli bilgileri doldurun ve gönderin.
  • Başarılı bir şekilde kaydolduktan sonra, site sizi APK dosyası için bir indirme sayfasına yönlendirecektir. Bu kayıt olayı, 15 Temmuz’da başlayacak ve kapanış tarihi henüz açıklanmadı.
  • APK dosyasını 15 Temmuz’da indirdikten sonra çalıştırın. Dosyayı çalıştıramazsanız, telefonunuzun “Bilinmeyen kaynakların yüklenmesine izin ver” ayarlarını etkinleştirmeniz gerekebilir.
  • Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, Bağlı Facebook hesabınızı kullanarak giriş yapmaya devam edebilirsiniz. Bu, normal Free Fire karakterinizden ayrı bir karakter olacak. Ayrıca korkmanız gerek yok çünkü ana hesabınızı silinmeyecek aynı şekilde duracak.

Ayrıca Advance Server’da hataları bildirdiğinizde sizlerin ana hesabına ödüller gönderilecek. Bu ödüller ise ilk 6 hata bildirdiğinizde 1000 – 3000 arası elmas alacaksınız. Hata bildirme başına ise 100 elmas sizlere gönderilecek.

Free Fire ob23 bildirim ödülleri
Hata bildirimlerinde sizleri elmas ödülleri bekliyor olacak.

Free Fire Hile Kullanılan Hesapları Raporlama

Free Fire sürekli yeni tür hile kullanan oyuncularla savaşsa da Garena’nın bu hileciler ile savaşmasına gerçekten yardımcı olan oyuncular tarafından yapılan raporlardır. Bir oyuncuyu Free Fire ekibine bildirmek fazlasıyla kolaydır ve bunu iki şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer OB23 beta sunucusunda oynuyorsanız ve karşınıza hile geldiyseniz, hile sizi öldürdükten sonra Ayarlardan “Müşteri Hizmetleri” yazısını tıklayın ve sağ üst köşede bulunan “İstek Gönder” yazısını tıklayın ve Hileci Rapor Formunu seçin. Raporlama hakkında tüm detayları öğrenmek istiyorsanız sizler için hazırladığımız ‘‘Free Fire Hile Kullanılan Hesapları Raporlama” rehberimize göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts