Free Fire OB23 Güncellemesi: Bilinen Tüm Detaylar!

Free Fire OB23 güncellemesi 25 Temmuz’da oyuncularla buluşmak için sabırsızlanıyor!
Free Fire OB23 güncellemesi
Free Fire OB23 güncellemesi detayları açıklandı.

Free Fire OB23 güncellemesi 25 Temmuz’da oyuncularla buluşmak için sabırsızlanıyor! Bu güncellemede bizleri yeni karakter, yeni özellikler ve Bermuda haritası üzerine iki tane yeni bölge bekliyor olacak.

Free Fire Bermuda haritasına iki yeni bölge  ekleniyor

Free Fire OB23 güncellemesi ile oyunda en popüler haritalardan olan Bermuda haritasına iki yeni bölge ekleniyor. Geçtiğimiz günlerde oyunun yapımcıları, oyunun resmi Facebook sayfasında bir yayın paylaşıldı. Bu yayının içerisinde bazı gizli dosyaların resmini içeren ‘Gizli Plan’ adında bir dosya bulunuyordu. Burada en çok göze çarpan yer ise resmin üzerinde Plan Bermuda adında bir dosya bulunmasıydı. Bunun arkasında ise Tokyo, New York, Peak ve Factory adlı bazı dosyalar var. 25.0 başlıklı dosya ise OB23 güncellemesi oyuna 25 Temmuz’da geleceği anlımına geliyor.

Free Fire Gizli Dosyalar
Free Fire Gizli Dosyalar

Hepimizin bildiği gibi Factory ve Peak bu haritada zaten mevcut. Yani, Tokyo ve New York önümüzdeki güncellemede bu oyuna gelebilecek iki yeni bölge olabilir. Tabi tahmin edebileceğiniz üzere tüm Tokyo şehrini bu haritaya getirmek imkansız. Ancak geliştiriciler, bu şehrin en sembolik ve ikonik yapılarını haritaya ekleyebilirler. Örneğin, bazı tapınakları veya Tokyo Kulesini yakında Free Fire’da görebiliriz.

Free Fire New York
New York’un tamamını Bermuda haritasında göremeyebiliriz.

Bazı sızıntılara göre, bu yeni şehir Riverside bölgesinde bulunabilir. Ayrıca New York’un tamamını da Bermuda haritasında göremeyebiliriz. Bu şehrin Times Meydanı veya Yedinci Cadde ile Broadway Kavşağı gibi sembol bölgeleri olabilir. Oyuncular ayrıca bu yeni yerleri Free Fire’ın Elite Pass fragman videosunda da görebilirler.

Free Fire Tokyo İkonik Simgeler
Geliştiriciler Tokyo’nun en sembolik kabul edildiği ikonikleri oyuna getirebilir.

Peki bu yenilikler neden sadece Bermuda haritasına geliyor dersiniz? Şöyle söyleyelim, Free Fire’da en çok oynanan ve en sevilen haritalardan birisi Bermuda. Bununla birlikte, bu haritadaki bazı yerlerde iyi ekipmanlar bulunmadığı nedeniyle genellikle oraları boş kalıyor. Bu nedenle, geliştiriciler haritayı daha iyi hale getirmek için bazı değişiklikler yapmak ve oyuncuların daha fazla yerlere atlamasını sağlamak için daha fazla seçenek sunmak istiyorlar.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler