Free Fire OB25 Advance Server nasıl indirilir?

Free Fire OB25 Advance Server ile hata bulup bildirdiğinizde birçok ödül kazanabilirsiniz.
Free Fire OB25 Advance Server nasıl indirilir
Free Fire OB25 Advance Server nasıl indirilir?

Free Fire OB25 Advance Server nasıl indirilir? Free Fire, her güncellemesi için her zaman “Advance Server” adında bir beta test sunucusu kullanıyor. Böylece oyun ile ilgilenen oyuncular yeni gelecek olan güncellemeleri test edebiliyorlar hatta bu güncellemelerin içerisinde hata bulanlar da ödüllendiriliyor.

Free Fire OB25 Advance Server nasıl indirilir?

Güncelleme hem Android hem de iOS cihazlar için aynı anda yayınlanacak. Oyuncular, oyundaki yeni özelliklerin tümünün keyfini çıkarmak için en son sürümü indirebilir. Bu güncellemede oyuncuları yeni silahlar, yeni karakter hatta bir evcil hayvan dahil olmak üzere birçok yenilik karşılayacak.

Free Fire OB25 nasıl indirilir
Free Fire’ın OB25 güncellemesinde bizleri çok fazla yenilik bekliyor olacak.

OB24 güncellemesi ile oyuna büyük bir oyuncu kitlesi gelmişti. Şimdi ise OB24 güncellemesinden daha büyük olacağı belirtilen OB25 güncellemesi üzerinde çalışmaya başlandı. OB25’ün Advance Server’ı 26 Kasım ve 3 Aralık tarihleri arasında aktif olacak. Bu güncellemeyi deneyerek ve hatalar bularak Free Fire’da ödüller kazanabilirsiniz.

Free Fire OB25 Advance Server nasıl kaydedilir ve indirilir?

İlk olarak beta sürümüne katılmanız için bir Facebook hesabınızın olması gerekiyor. Free Fire hesabınızı Facebook hesabınıza bağladıktan sonra aşağıda bulunan adımları uygulayarak Advance Server’a kayıt olabilirsiniz:

Free Fire OB25 Advance Server
Aşağıda bulunan adımları takip ederek Free Fire OB25 Advance Server’a kayıt olabilirsiniz.
  • Free Fire resmi Advance Server sitesine girmelisiniz.
  • “Facebook ile Giriş Yap” düğmesine tıklayarak siteye giriş yapın. Unutmayın Facebook hesabına bağlı bir hesap kullanmalısınız.
  • Giriş yaptıktan sonra sizlerin karşısına bir kayıt formu çıkacak, daha sonra bu forma sadece gerekli bilgileri doldurun ve gönderin.
  • Başarılı bir şekilde kaydolduktan sonra, site sizi APK dosyası için bir indirme sayfasına yönlendirecek. Kayıt tarihi 25 Kasım’da başlayacağı belirtildi ancak kapanış tarihi henüz açıklanmadı.
  • Belirtilen APK dosyasını indirdikten sonra çalıştırın. Dosyayı çalıştıramazsanız telefonunuzun “Bilinmeyen kaynakların yüklenmesine izin ver” ayarlarını etkinleştirmeniz gerekebilir.
  • Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra bağlı Facebook hesabınızı kullanarak giriş yapmaya devam edebilirsiniz. Bu normal Free Fire karakterinizden ayrı bir karakter olacak.

Ayrıca Advance Server’da hataları bildirdiğinizde sizlerin ana hesabına ödüller gönderilecek. 6 hata bildirdiğinizde 1000 – 3000 arası elmas kazanabilirsiniz. Hata bildirme başına ise 100 elmas sizlere gönderilecek.

Free Fire Hile Kullanılan Hesapları Raporlama

Garena sürekli yeni tür hile kullanan oyunculara karşı bir savaş veriyor olsa da hile kullananlar ile savaşmasına gerçekten yardımcı olacak ek yardım oyuncuların yaptığı raporlar olabilir. Hile kullanan bir oyuncuyu Garena ekibine bildirmek oldukça kolay ve bu bildirme işlemlerini ise iki şekilde yapabilirsiniz. Hile kullanan rakipleri raporlamak istiyorsanız sizler için hazırladığımız ‘‘Free Fire Hile Kullanılan Hesapları Raporlama” rehberimize göz atabilirsiniz.

Free Fire anti-hile sistemi
Free Fire’da 1 milyondan fazla hesabın %51’i kullanıcı raporları sayesinde tespit edildi.

OB25 test sunucusunda arkadaşlarınız ile birlikte oyun oynarken karşınıza gelen rakip takımda hile bulunuyorsa yukarıda verilen yazımıza giderek bu rakibi oyundan uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca test sunucusunda rakip oyuncuyu oyundan uzaklaştırmayı başarırsanız Garena ekibinin sizlere hediye verme şansı da bulunuyor.

Total
6
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler