Free Fire Oynarken Kullanabileceğiniz En İyi 3 SMG

Free Fire’ın yakın mesafede ölüm makinesine dönüşen en iyi 3 SMG silahını inceledik.
Free Fire SMG silahları
Free Fire SMG Silahları

Free Fire oyununda en iyi SMG sınıfı silahları sayesinde yakın mesafede rakiplerinizi göz açıp kapayıncaya kadar yere serebilirsiniz.

Free Fire’ın En İyi 3 SMG Silahı

Free Fire’da en iyi diyebileceğimiz 3 tane SMG silahı bulunuyor. Bu silahlar sayesinde rakiplerinizi yakın mesafeli çatışmalarda çok hızlı bir şekilde öldürebilirsiniz. İşte Free Fire oynarken kullanabileceğiniz en iyi 3 SMG silahı:

Free Fire SMG
CG15, bir hafif makineli tüfek olmasına rağmen sahip olduğu özellikler nedeniyle taarruz tüfekleriyle kıyaslanıyor.

CG15

Yüksek hasarı ve isabetliliği nedeniyle orta mesafe çatışmalarda bile kullanabileceğiniz CG15, sahip olduğu bu özellikler nedeniyle listemizde bulunuyor. Fütürist bir silah olan ve tasarımı da buna uygun olan CG15, sahip olduğu hasar sayesinde taarruz tüfekleriyle karşılaştırılıyor. Tüm bu özelliklerine karşın olumsuz diyebileceğimiz tek özelliği, 20 mermilik şarjör kapasitesi. Ancak oyun içerisinde bulacağınız şarjör eklentisi ile bu durumu da aşabilmeniz mümkün. Bu nedenle oyun içerisinde CG15 kullanmaktan çekinmeyin.

Free Fire Mp5
MP5 ile oyuna güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

MP5

Oyun içerisinde sıkça bulunabilir olmasından dolayı erken oyunda epey etkili olan MP5, listemizde bulunan bir diğer hafif makineli silah. Sıkça bulunabilir durumda olmasından dolayı oyun başında mağdur olmayacağınız MP5, oyunun başında sizin hayatta kalmanıza yardımcı olacak güce ve sizi oyunun orta oyuna taşımaya yetecek hasara sahip. Eğer oyun başında taarruz tüfeği yahut CG15 bulamadıysanız, diğer opsiyonlar arasından MP5’i rahatlıkla seçebilirsiniz.

Free Fire MP40
MP40 ile yakın mesafede rakiplerinizin canına okuyun.

MP40

Yakın mesafede muazzam işler yapan MP40, silah rehberimizde bulunan son hafif makineli tüfek. Atış hızı olarak oyun içerisinde bulunan tüm silahlardan daha hızlı olan MP40, bu atış hızını ölümcül güce çeviriyor. Saniyeler içerisinde rakibinize şarjör boşaltabileceğiniz MP40’ın 20 mermilik şarjör kapasitesi bu durumu olumsuz etkilese de yine şarjör eklentisi ile bu durum aşılabiliyor. Takılabilecek eklenti açısından kısıtlı olsa da yakın mesafedeki çatışmalarda kullanılması gayet rahat olduğundan kullanım açısından size bir zorluk çıkartmayacaktır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts