Free Fire oyuncuları için en iyi tabancalar neler?

Free Fire gibi oyunlar oynarken atladığınız bölgeden sadece tabanca çıkması bazen can sıkıcı olabiliyor. Ancak güzel bir tabancaya denk geldiyseniz harika işler çıkarabilirsiniz.
Free Fİre oynarken yanınızda bulunması gereken tabancalar hangileri
Free Fİre oynarken yanınızda bulunması gereken tabancalar hangileri?

Free Fire en iyi tabancalar ile oynayarak silah bulamadığınız veya ana silahınızın şarjörü bittiği zamanlarda harika işler çıkarabilirsiniz. Ayrıca ana silahınızın şarjörü bittiğinde veya yere indikten sonra girdiğiniz evden güzel bir tüfek yerine tabanca çıktıysa kötü iniş yapan oyuncuları rahatlıkla öldürebilirsiniz.

Free Fire’da Mutlaka Kullanmanız Gereken Tabancalar

Oyun içerisinde birinci olmak istiyorsanız kesinlikle yanınızda tabanca bulundurmalısınız. Çünkü bu tabancaları yanınızda taşırsanız hem rakibinize hasarlar verebilir hem de kendinizi koruyabilirsiniz. Zor zamanlarda oyunun seyrini değiştirebilen birçok tabanca bulunsa da sırt çantasının kapasitesi sınırlı olduğundan dolayı çoğu oyuncu ikincil silah taşımıyor. Ancak çantanızda boş yer varsa ve tabancaları güzel bir şekilde kullanabiliyorsanız rakiplerinizin üzerinde kolaylıkla hakimiyet kurabilirsiniz. İyileştirme Silahı

Treatment Gun

Treatment Gun özellikle Duo ve Squad’da oynarken kullanabileceğiniz efsanevi silahlardan biri. Düşmanlara hasar vermenin yanı sıra, bir arkadaşınıza bu silahı hedefleyip ateş ederseniz ek olarak HP sağlayacak. Bu silahı oyun içerisinde kullanırsanız rakipleriniz ile savaşırken bir sıfır önde başlayacaksınız. Bu silahın bir diğer özelliği ise arkadaşlarınızda iyileştirici ekipmanlar yoksa veya bulamıyorsa bu silahı kullanarak onları iyileştirebilirsiniz.

M1873

Free Fire bizlere birçok av tüfeği silahı sunuyor. Bu silahları ise yakın savaşlarda kullandığınız zaman rakiplerinize çok fazla hasar verebiliyorsunuz, ama çoğu oyuncu genellikle bu silahları kullanmayı tercih etmiyor. Ancak av tüfekleri oyun içerisinde yıkıcı bir potansiyele sahip olduğundan dolayı, yakın savaşlarda ağır ateş gücü sağlayabilen M1873 kullanırsanız rakibiniz anında yok olacak.

Free Fire Hand Cannon

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts