Free Fire: Oyunda kaç tane harita var?

Free Fire Haritalar
Free Fire Haritaları

Free Fire harita konusunda diğer oyunlara oranla daha geride kalsa da hızlı temposu sayesinde oyuncular tarafından oldukça sevilen bir oyun haline geldi. Free Fire, oyuna en son eklenen Kalahari haritasıyla birlikte oyunculara 3 farklı harita sunuyor.

Free Fire Haritaları

Free Fire, yaklaşık 10 dakika süren ve 49 oyuncuya karşı Booyah!’ı almak için çetin mücadeleler verdiğiniz hızlı bir battle royale oyunu. Hızlı temposu sayesinde oyuncular tarafından oldukça sevilen Free Fire, 500 milyon indirmeyi geçerek Google Play Store’da en çok oynanan oyunlardan biri haline geldi. Benzersiz özellikleri sayesinde diğer battle royale oyunlarına kıyasla kendini sıyırarak farklı bir estetiğe sahip ve içerisinde bulundurduğu, her biri farklı bir deneyim sunan haritaları sayesinde oyuncular tarafından sıklıkla tercih edilen bir oyun oldu.

Free Fire harita
Free Fire: Bermuda Haritası

Bermuda Haritası

Bermuda, Free Fire’da en çok oynanan haritalardan biri ve oyunda ilk haritadır. Oyuncular, Bermuda haritasının düzeni nedeniyle bu haritayı tercih ediyorlar. Ayrıca haritada eşya bulmak da oldukça kolay.

Free Fire Purgatory
Free Fire: Purgatory Haritası

Purgatory Haritası

Purgatory haritası ise kullanıcılar için oyunda tanıtılan ikinci harita. Oyunda seviye 5’e ulaştığınızda bu haritanın kilidini açabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Bu eşsiz haritanın çeşitli bölümlerini birbirine bağlayan çok sayıda zip hattı bulunuyor. Onları kullanarak hızlı bir şekilde bir yerden diğer yere ulaşabilirsiniz. Ayrıca harita, bir kanal tarafından ikiye bölünmüş.

Free Fire: Kalahari Haritası
Free Fire: Kalahari Haritası

Kalahari Haritası

Kalahari haritası ise oyuna eklenen en son harita. Haritanın ismi Kalahari Çölü’ne dayanıyor ve listede yer alan diğer haritalardan oldukça farklı. Oyuna görsel bakımdan oyuncuların hoşlanabileceği bir hava katıyor ve bu haritada oynarken oldukça eğlenebilir ve zevk alabilirsiniz.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler