Free Fire: Oyundaki En İyi Kadın Karakterler

Free Fire kullanılabilecek en iyi kadın karakterler listesini sizlere hazırladık. Bu listeye göz atarak hangi karakterin daha iyi olduğunu öğrenebilirsiniz.
Free Fire kullanılabilecek en iyi kadın karakterler
Free Fire kullanılabilecek en iyi kadın karakterler.

Free Fire oyununda en iyi kadın karakterler neler? Free Fire’da seçeceğiniz karakterin özelliklerine hakim olmanız gerekiyor.

Free Fire: Kullanılabilecek En İyi Kadın Karakterler

Oyun içerisinde kullanılabilir 30 farklı karakter ve bu karakterlerin hepsininde farklı farklı özellikleri bulunuyor. Oyuncular’da kendine göre hangi karakterin özelliğini beğeniyorlarsa onu kullanıyorlar. Aslında bir takım oyunu oynarken ufakta olsa bir strateji uygulayarak, karakterin özelliklerini dikkatlice inceleyip ona göre karakter alınabilir.

Free Fire OB23 Karakterleri
Free Fire kullanılabilecek en iyi kadın karakterler listesini sizlere özel oluşturduk.

Mesela takım oyunununda şifa basan bir karakter alınmazsa, oyun içerisinde yaptığınız büyük savaşlarda karakter eksikliğinden dolayı ya savaşı kaybedeceksiniz yada kaçacaksınız ve tekrar aynı senaryoyu yaşamaya maruz kalacaksınız. Bu yüzden bizde kullanılabilecek en iyi kadın karakterleri sizlere hazırladık. Bu kadın karakterleri isterseniz tekli maçlarda isterseniz toplu maçlarda kullanabilirsiniz.

Kapella

Free Fire Kapella
Kapella’nın yeteneği özellikle diğer şifa becerileri ile birlikte kullanıldığında çok büyük iş görür.

Kapella’nın yeteneği, özellikle diğer şifa becerileri ile birlikte kullanıldığında oldukça işe yarar bir yeteneğe dönüşüyor. Healing Song takım modunda en çok iş yapan yetenek. Düşürülen takım arkadaşlarını hemen iyileştirebilen ve kalktığı anda HP miktarını yüksek seviyeye çıkartan bir yeteneğe sahip. Eğer bu karakteri kullanacaksanız kesinlikle takım modunda kullanın.

Moco

Free Fire Moco karakteri
Moco karakteri KNT kullananlar için oldukça ideal. Çünkü rakibe hasar attığında onu 5 saniye görünebilir hale getiriyor.

Eğer KNT silahı kullanmayı seviyorsanız bu karakter tam size göre olacak. Moco’nun yeteneği düşmanların hangi konumlarda olduğunu belirleyebiliyor ve sizlere harita üzerinde gösteriyor. Ayrıca Moco kullanırken bir rakibe hasar attığınız zaman onu 5 saniye boyunca izleyebiliyor ve nereye gittiğini öğrenebiliyorsunuz. Bu da size bir yandan düşmana baskı kurabilmenizi bir yandan da nereye doğru adım atabileceğiniz öğrenmiş oluyorsunuz. Bu yeteneğin zayıf noktası ise, bir düşman tarafından saldırı altında kalırsanız pek işinize yaramaz.

Clu

Free Fire Clu en iyi kadın karakterler
Clu karakteriniz özelliği genellikle takım modunda iş görebiliyor.

Clu’nun özelliği, “Tracing Steps” olarak adlandırılıyor. Ayrıca ilginç ve taktiksel bir yetenek olduğunu söyleyebiliriz. Clu bu yeteneği kullandığında, çömelmeyen veya hızlı koşmayan oyuncuları anında tespit edebiliyor. Buna ek olarak Clu karakteri seviye 4 olduğunda, bu özelliği takım arkadaşlarıyla birlikte paylaşabiliyor. Ayrıca özelliği 50 metrelik bir yarıçapta bulunan tüm rakiplere etki edebiliyor.

Laura

Free Fire en iyi kadın karakterler
Keskin nişancı tüfekleri kullanırken daha yüksek bir doğruluk elde etmek için Laura oldukça iyi.

Sırada mükemmel bir destek rolü olan bir karakter Laura var. Yeteneği agresif oyuncuların hayatta kalmasına ve öldürülmemesine yardımcı olabilir. Laura, bir yeteneği kullanırken silahların daha stabil olmasını sağlayan Sharp Shooter yeteneğine sahip. Bu yetenek Laura’yı keskin nişancı silahları kullanmak için çok uygun hale getiriyor.

A124

Free Fire A124
Bu karakter oyundaki EP miktarını HP’ye dönüştürme özelliğine sahip.

A124, EP’yi anında HP’ye dönüştürme yeteneğine sahip bir çeşit Android’tir ve bu özelliği ise tek başınıza oynarken kullanmanız çok daha yararlı olacak. Çünkü rakibiniz ile karşı karşıya savaşırken sizlere ekstra olarak 50 HP geleceğinden dolayı bir sıfır önde olmuş olacaksınız. EP nasıl kazanırım diye düşünüyorsanız ise oyun içerisinde bulunan mantarları tüketerek veya ikili moda girdiğinizde arkadaşınız Miguel karakterini aldıysa onun özelliğini kullanabilir ve EP’ye sahip olabilirsiniz. A124 karakterini oynarken yanınıza Shiba evcil hayvanını almak işinize fazlasıyla yarayabilir çünkü bu evcil hayvan minimaptaki mantarları tespit etmenize yardımcı olabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts