Free Fire: Oyundaki En İyi Loot Bölgeleri

Free Fire lootlanabilecek en iyi yerler neresi olduğunu yazdık. Bu rehberimizi dikkatlice okuduğunuzda harita üzerinde neler yapabileceğinizi öğrenirsiniz.
Free Fire en iyi loot bölgeleri
Free Fire oyunda lootlanabilecek en iyi bölgeler.

Free Fire oyununda en iyi loot bölgeleri hakkında mutlaka bilginiz olmalı ki oyuna başlar başlamaz yüksek kalite ekipman ve silah bulma şansınız yüksek olsun.

Free Fire En İyi Loot Bölgeleri

Battle Royale oyunlarının genel olarak oyuncular haritada nerelerde yüksek kalite ekipman ve silah bulabilirlerse oraya atlıyorlar. Ne kadar iyi ekipman, silah veya eşya alırsanız rakipler ile mücadele etme şansınız bir o kadar da kolay olur. Aynı kural Free Fire oyunu içinde geçerli. Oyun içerisinde barındırdığı tüm haritalarda rastgele ganimet bulunuyor olsa da, bazı konumlar diğerlerinden daha fazla ganimete sahip olabiliyor.

Free Fire en iyi loot bölgeleri
Free Fire ganimeti bol olan bölgeleri sizlere listeledik.

Bizde sizlere oyun sırasında daha iyi bir ganimet bulundurmanız adına bu yazıyı hazırladık. Bu bahsedeceğimiz noktalar sizden başka diğer rakiplerinde atlayacağını unutmayın. Bu yüzden buna göre davranmalı ve atladığınız bölge de dikkatlice oynamalısınız. Bermuda, Araf ve Kalahari’deki en iyi yağma yerleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız okumaya devam edin.

Kalahari Haritası – Stone Ridge

Free Fire Stone Ridge bölgesi
Stone Ridge bölgesi bir ekibe yetecek kadar ganimet barındıyor.

Stone Ridge, Kalahari haritasının sağ alt kısmında bulunan iyi bir yağma noktası. Burası, tüm ekibiniz için yeterli ekipmanı barındıran evlerle dolu. Bu alana iniş yaptığınız zaman güçlü bir silahın yanı sıra zafer için gerekli malzemeleri bulma şansınız da var. Ayrıca oyunda bulunan pek çok rakip takım buraları atlamayı sevmese de siz, her senaryoya hazır olmalı ve bir rakip takım geldiğinde neler yapılabilir düşünmelisiniz. Bizim tavsiyemiz dikkatli ve sabırlı bir şekilde ilerlemeniz olmalı.

Kalahari Haritası – The Sub

Free Fire The Sub Bölgesi
The Sub bölgesine atladığınız zaman güzler ganimetler bulabileceğinizden emin olun.

Haritadaki bir diğer güzel loot yeri olan The Sub’ta loot sıkıntısı çekmeniz düşük ihtimal. Haritaya indiğiniz andan itibaren kolay bir şekilde loot bulabileceğiniz The Sub, aynı zamanda hayatta kalmanız içinde güzel bir yer. Ancak bir uyarımız var. Hayatta kalmanız için The Sub’ın tamamen temiz olduğundan emin olmalısınız. Tamamen temizleyene kadar asla güvende olmayacaksınız ancak temizledikten sonra hayatta kalmanız ise bir o kadar kolay olacak. Ayrıca Kalahari haritası hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Garena Free Fire Kalahari Haritasındaki En İyi 5 Loot Bölgesi” adlı yazımıza bakabilirsiniz.

Araf Haritası – Brasilia

Free Fire Brasilia
Brasilia haritada en büyük ve en tehlikeli bölgelerden biri.

Brasilia, tüm Araf Haritası’ndaki en kaliteli ganimete sahip olduğu için listemizdeki yerini alıyor. Çeşitli evler barındıran bu konum içerisinde hem ekipman bulmak hem de savaşmak için en iyi yerlerden biri. Rakiplerin birçoğu buraya atladığından dolayı, erken savaşlara hazır olmalı ve güzel bir strateji hazırlamalısınız. Bu konumun içerisinde saklanabileceğiniz veya gizlenebileceğiniz birçok yer bulunuyor. Ancak bunu tek siz değil diğer rakiplerde yapacaktır.

Bermuda Haritası – Mars Electric

Free Fire en iyi loot bölgeleri
Bu konum oyunda en iyi ganimet bulabileceğiniz noktalardan biri.

Mars Electric, haritanın en kenarında bulunmasına rağmen burada bulunabilen ganimetin kalitesi kırmızı bölge olmasına yol açtı. Keskin nişancı tüfekleri gibi üst düzey yağma burada kolayca bulunabilir. Düşmanlar bu konumda her yere dağıldığından dolayı bölgeyi temizlemeniz biraz zaman alabilir. Çevrede bulunan çeşitli araçlar sayesinde bu konumdan güzel rotasyonlar yapabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts