Free Fire Sezon 16 Rütbe Güncellemesi: Çıkış Tarihi

Free Fire Sezon 16
Free Fire Sezon 16

Free Fire sezon 16 için yeni rütbe sistemini, ödülleri ve çok daha fazlasını oyunculara tanıtmaya hazırlanıyor.

Free Fire Sezon 16 geliyor!

Free Fire’ın merakla beklenen 16. sezonu yepyeni özellikleriyle birlikte yakında yayınlanacak. Free Fire’ın sıralı sistemi oyun içerisinde en popüler olan mod diyebiliriz. Bu modda yetenek ve oynayışa göre oyunculara rütbe veriliyor.

Free Fire 16. sezon ne zaman çıkacakFree Fire 16. sezon ne zaman çıkacak
Free Fire 16. sezonu ne zaman çıkacak?

Birçok Free Fire oyuncusu, gelecek sezonun başından itibaren rütbelerini arttırmak için ter dökecek. Free Fire’ın şu anki sezonu ise yakında sona erecek ve tüm oyuncuların rütbeleri sıfırlanacak. Yeni sezonun başlangıcından sonra, oyuncuların skor tablosunda üst sıralarda olabilmesi için tekrar dereceli maçları yapmaları gerekecek.

Free Fire Sezon 16 ne zaman çıkacak?

Free Fire’ın şu anki sezon biter bitmez, bir sonraki sezon devreye girecek. Sezon 16, 26 Haziran’da yani bu akşam Free Fire’da yayınlanacak. Son güncelleme ile oyuna birçok yeni ödül, pankartlar ve çok daha fazlası da gelecek. Merak edenler için bu güncelleme IST’ye (Hindistan Saati) göre saat 14.00’da gelecek.

Free Fire’ın 16. Sezonu oyuna neler getiriyor?

free fire sezon 16 ödül listesi
Free Fire’ın 16. Sezonuna Ait Ödül Listesi

Her yeni Free Fire güncellemesi ile geliştiriciler çeşitli değişiklikleri oyunculara sunmakta. Bu değişiklikler zaman zaman yeni silah kaplamaları, yeni silahlar, evcil hayvan ve daha birçok öğe olabiliyor. Sezon 16 güncellemesi ile de oyuncular, çevrim içi olarak sızdırılmış yeni bir kıyafet setine sahip olacaklar. Kıyafet setinde iki farklı renkte, kırmızı ve sarı bir ceket bulunacak. Bu kıyafet yüksek sıralama elde ederek kazanılabilecek. Yeni kozmetik ürünlerle birlikte, farklı rütbelerdeki oyuncular için yeni banner’lar da eklenecek. Örneğin Free Fire’ın Kahraman rütbesi artık kırmızı renkte görünecek. Platin ve Elmas rütbeler ise mavi ve mor renklerinde görülecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts