Free Fire Sezon 18 Bitiş Tarihi

Free Fire sezon 18 bitiş tarihi belirlendi.
Free Fire sezon 18 bitiş tarihi belirlendi
Free Fire sezon 18 bitiş tarihi belirlendi.

Free Fire sezon 18 bitiş tarihi belirlendi. Oyunun 18. sezonu oyuncuları büyük ödüller ve etkinlikler ile karşılamış olsa da bu sezonun bitiş tarihi yaklaştı.

Free Fire Sezon 18

Free Fire çıktığı dönemden günümüze kadar sürekli bir oyuncu kitle artışı yaşadı ve halen daha yaşamaya devam etmekte. Geliştiriciler bu oyuncu kitlesini sürekli oyunda tutmak adına yeni güncellemeler ve bunlarla birlikte yeni sezonlar getirmeye devam ediyor. Free Fire, oyuncu kitlesini sürekli oyunda tutmayı başardığından dolayı bu başarısını oyunun arkasındaki geliştirici ekibe bağlayabiliriz. Geliştirici ekip oyuncu kitlesini sabit tutabilmek adına sürekli ve düzenli olarak da yenilikler getirmeye devam ediyor.

free fire sezon 18
Free Fire’ın 18. Sezonu 22 Aralık’ta sona ereceği açıklandı.

Sezon 18’in bitiş tarihi açıklandı. Oyuncular sezon sonuna kadar yükselebildiği lige kadar yükselmeye çalışıyor. Sezonu ne kadar yüksek bir lig’te kapatırsanız sizlere verilecek ödüllerin enderliği ve özelliği de o kadar yüksek olacak. Ayrıca Free Fire’ın sezon 18 savaş biletinde oyuncuların kullanabileceği çeşitli kıyafetler, kostümler ve birçok yeni ögeler bulunuyor.

Free Fire 18.Sezon Bitiş Tarihi

Free Fire’ın her sezon da olduğu gibi 18. Sezonu da yaklaşık olarak iki ay sürüyor. Geliştiriciler tarafından açıklanan bilgiye göre oyunun sezon 18 savaş bileti 22 Aralık 2020’de sona erecek. Bu tarihten sonra ise bizleri yeni savaş bileti ve sezon 19 karşılayacak. Sezon 19’un oyuna geleceği tarih ise 23 Aralık 2020 yeni savaş biletinden bir sonraki gün başlayacağı söyleniyor.

Free Fire Sezon 18 Lig Yerleştirmeleri

Az önce de söylediğimiz gibi liginizi sezon sonuna kadar ne kadar yüksek bir lig’te kapatırsanız sizlere verilecek ödüllerin enderliği ve özelliği de o kadar yüksek olacak. Yeni sezon başladığından herkesin ligleri sıfırlanacak ve oyuncular yeni liglere atanacak. Liginiz ne kadar yüksek olursa yeni sezonda da üst liglere yükselebilirsiniz.

Free fire sezon 18 lig sıralaması
Free fire sezon 18 lig yerleştirmeleri belirlendi.
  • Sezonu Bronz I-III ligleri arasında bitiren oyuncular, sezon başlangıcında tekrardan aynı lig’te başlayacak.
  • Gümüş I-III ligleri arasında bitiren oyuncular, sezon başlangıcında Bronz II ligine yerleştirilecek.
  • Altın I-IV ligleri arasında bitiren oyuncular, sezon başlangıcında Gümüş I ligine yerleştirilecek.
  • Platin I-IV ligleri arasında bitiren oyuncular, sezon başlangıcında Gümüş II ligine yerleştirilecek.
  • Elmas I-IV ligleri arasında bitiren oyuncular, sezon başlangıcında Altın I ligine yerleştirilecek.
  • Kahraman liginde bitiren oyuncular ise Altın II ligine yerleştirilecek.
Free fire sezon 18 lig ödülleri
Free fire sezon 18 lig ödülleri belirlendi.

Ne kadar yüksek bir lige sahip olursanız, sezon başlangıcında o kadar yüksek lig’te başlayacak ve rakiplerinizden bir sıfır önce olacaksınız. Free Fire’ın rütbe sıralaması hakkında bilgiler almak istiyorsanız sizler için hazırladığımız “Free Fire Rütbe Sıralaması Hakkında Bilmeniz Gerekenler” adlı rehberimize bakabilirsiniz.

Total
3
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler