Free Fire Sezon 28 Elite Pass Çıkış Tarihi

Free Fire Sezon 28 ne zaman çıkıyor?
free fire sezon 28
Free Fire Sezon 28 Çıkış Tarihi

Free Fire Sezon 28 çıkış tarihi ne zaman? Free Fire’ın 28. sezonunda oyuncular Elite Pass’ı, 499 oyun içi elmas karşılığında satın alınabilecek.

Free Fire Sezon 28

Free Fire, kostüm paketleri, silah görünümleri ve daha fazlası gibi geniş bir oyun içi kozmetik ürün yelpazesine sahip. Oyuncular, biri Elite Pass olmak üzere birçok yöntem ile bu özel eşyaların kilidini açabiliyorlar. Elite Pass, oyunculara her seviyede çok sayıda ödül sağlayan Garena Free Fire’ın kademe bazlı ödül sistemidir. 27. Sezon Elite Pass çekilişi sona ererken hayranlar bir sonraki sezonun gelmesini heyecanla bekliyorlar.

Free Fire Elite Pass ve Elite Bundle
Free Fire Elite Pass ve Elite Bundle Fiyatları

Free Fire Season 28 Elite Pass Çıkış Tarihi

28.Sezon Elite Pass’ın mevcut olanı biter bitmez başlaması bekleniyor. Dolayısıyla 1 Eylül’de başlayabilir. 28.Sezon Elit Kartı kendi ödülleriyle gelecek. Elite Pass 499 elmasa mal olurken Elite Bundle, Free Fire oyuncularına 999 elmasa mal olacak. Oyuncuların en yüksek seviyelere ulaşmak için rozet kazanması gerekecek ve bu rozetler de belirli görevleri tamamladıktan sonra elde ediliyor. Oyuncuların tamamlaması gereken üç tür görev var. Bunlar: Günlük, Veteran ve Elit. Her görev farklı sayıda rozet sağlar.

Free Fire Görevleri
Free Fire oyuncularının rozet kazanmak için yerine getirmesi gereken görevler

Free Fire’da Elite Pass nasıl satın alınır?

  • Öncelikle Free Fire’ı açın ve Elite Pass simgesine basın.
  • Sonrasında ise “Yükselt” seçeneğini tıklayın. Geçişlerden birini seçin ve ödemeyi oyun içi para birimi (elmas) ile tamamlayın.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler