Free Fire Sezon 29 Elite Pass Başlangıç Tarihi

Free Fire Sezon 29 ne zaman çıkıyor?
Free Fire Sezon 29 Elite Pass Başlangıç Tarihi
Free Fire Sezon 29 Elite Pass başlangıç tarihi geliştiriciler tarafından açıklandı.

Free Fire Sezon 29 Elite Pass çıkış tarihi ne zaman? Free Fire’ın 29. sezonunda oyuncular Elite Pass’ı, 499 oyun içi elmas karşılığında satın alınabilecek.

Free Fire Sezon 29 Elite Pass Başlangıç Tarihi

Free Fire, kostüm paketleri, silah görünümleri ve daha fazlası gibi geniş bir oyun içi kozmetik ürün yelpazesine sahip. Oyuncular, biri Elite Pass olmak üzere birçok yöntem ile bu özel eşyaların kilidini açabiliyorlar. Elite Pass, oyunculara her seviyede çok sayıda ödül sağlayan Garena Free Fire’ın kademe bazlı ödül sistemidir. Sezon 29’un başlangıç tarihi 1 Ekim olması bekleniyor.

Free Fire Sezon 29 Elite Pass ödülleri
Free Fire Sezon 29 Elite Pass’te verilecek ödüller.

Sezon 29 Elite Pass Ön Siparişi

Genellikle her Free Fire Elite Pass için ön siparişler resmi yayımlanmadan sadece üç gün önce oyunculara sunulur. Bu nedenle, ön sipariş kaydı 28 Eylül’den itibaren açılacak. Ayrıca Elite Pass Sezon 29 ön siparişi yaparken 999 elmas karşılığında alacaksınız ama, Elite Pass sezonu başladığında tekrardan sizlere 499 elmas geri verilecek. Ön sipariş aldığınız zaman sizlere farklı farklı ödüller de gelecek.

Free Fire Elite Pass fiyatları
Elite Pass’i 499 Elmas karşılığında satın alabilirsiniz.

Elite Pass ön sipariş vermenin yanı sıra, gelecek sezonlar için Elite Pass ön siparişi vermek için abonelik hizmetini de kullanabilirsiniz. Aboneliği başlatmak için 66,86 TL ile satın almanız gerekiyor. Bunu aldıktan sonra yeni gelecek olan her Elite Pass’e bedavadan sahip olabileceksiniz. Ön sipariş yapanlara farklı farklı ödüller verilirken, abonelik başlatanlara da ayrı ödüller veriliyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts