Free Fire Sezon 32 Elite Pass Başlangıç Tarihi

Free Fire’ın yeni sezonda kullanacağı Elite Pass ön siparişe açıldı.
Free Fire sezon 32 elite pass ön sipariş
Free Fire Sezon 29 Elite Pass başlangıç tarihi geliştiriciler tarafından açıklandı.

Free Fire sezon 32 Elite Pass başlangıç tarihi belirlendi. Yeni Bermuda haritası ve The New Beginning etkinliğiyle birlikte 1 Ocak’ta başlayacak olan Spectre Squad adlı Sezon 32, ürkütücü bir tema ile bizleri karşılayacak.

Free Fire Sezon 32 ne zaman başlayacak?

Free Fire, kostüm paketleri, silah görünümleri ve daha fazlası gibi geniş bir oyun içi kozmetik ürün yelpazesine sahip. Oyuncular, biri Elite Pass olmak üzere birçok yöntem ile bu özel eşyaların kilidini açabiliyorlar. Elite Pass, oyunculara her seviyede çok sayıda ödül sağlayan Garena Free Fire’ın kademe bazlı ödül sistemidir.

Free Fire sezon 32 elite pass tarihi
Yeni sezonun teması hafiften Cadılar bayramını andıracak.

Her sezon başlangıcında yeni Elite Passleri oyuncularına sunan Garena, şimdi ise Spectre Squad adına yeni bir pass ile bizleri karşılıyor. Hafiften cadılar bayramı temasını andıran bu yeni sezonun Elite Pass’ini ön siparişe hazırladılar.

Free Fire Sezon 32 Elite Pass Ön Siparişi

Genellikle her Free Fire Elite Pass için ön siparişler resmi olarak yayımlanmadan sadece üç gün önce oyunculara sunulur. Şu anda Elite Pass’in ön sipariş kayıtları açıldı. Bu pass’i eğer erkenden satın alırsanız %30 indirim kazanarak 1.599 elmasa satın alabilirsiniz. Ancak yeni sezon aktif olduktan sonra satın alırsanız 2.200 elmasa harcamanız gerekecek. Ayrıca ön sipariş ile aldığınız zaman sizlere farklı farklı ödüller de gelecek.

Free Fire sezon 32 elite pass başlangıç tarihi
Elite Pass’i 1.599 Elmas karşılığında satın alabilirsiniz.

Elite Pass ön sipariş vermenin yanı sıra, gelecek sezonlar için Elite Pass ön siparişi vermek için abonelik hizmetini de kullanabilirsiniz. Aboneliği başlatmak için 66,86 TL ile satın almanız gerekiyor. Bunu aldıktan sonra yeni gelecek olan her Elite Pass’e bedavadan sahip olabileceksiniz. Ön sipariş yapanlara farklı farklı ödüller verilirken, abonelik başlatanlara da ayrı ödüller veriliyor.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler