Free Fire Snowelle Hakkında Bilinen Detaylar

Free Fire’a OB25 güncellemesi ile gelmesi planlanan Snowelle hakkında bilmeniz gereken birkaç detay ve ipucu bulunuyor!
Free Fire Snowelle karakteri
Free Fire Snowelle karakteri hakkında bilmeniz gerekenleri sizlere yazdık.

Free Fire Snowelle karakteri, içerisinde birçok detay barındırıyor. Yakında güncelleme ile gelmesi beklenen teknoloji uzmanı Snowelle hakkında bilmeniz gereken birçok bilgi var.

Free Fire Snowelle Karakteri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Free Fire OB25 güncellemesinde oyuna getirilecek Snowelle, şimdiden oyuncular tarafından olumlu yorumlar almaya başladı. Karakterin şu an için sadece yetenekleri ve ön görseli yayınlanmış olsa da oyuncuların dikkatini fazlasıyla dikkat çekmiş görünüyor. Nanoteknoloji konusuna bir dahi olan Snowelle karakterinin yeteneği de kendisi kadar ilginç.

Free Fire Snowelle karakter
Snowelle ve Moco karakteri aynı grupta yer alırsa rakiplerinizi çok daha rahat öldürebilirsiniz.

Free Fire’daki tüm karakterler gerçek hayattaki insanlara ve ünlülere dayanmakta. Oyun ilk çıktığı zamanlarda geliştiriciler, Free Fire’ın popülerliğini arttırmak adına ünlü oyuncular ve şarkıcılar ile iş birliği yaparak onları oyuna özel bir karakter olarak getiriyordu. Bu durum oyuncular tarafından olumlu tepkiler aldığından dolayı artık her yeni getirilen karakterler ünlü birine veya gerçek hayatta bulunan bir insana dayalı oluyor.

Snowelle Özel Gücü: Nano Nerves

Rakibinize karşı güzel bir saldırı, savunma taktiği uygulamak istiyorsanız bu karakterin yeteneği tam sizlere göre olabilir. Özellikle taarruz tüfeği kullanmayı seviyorsanız bu karakterin yeteneği ile birlikte rakiplerinize karşı güzel kombolar yapabilirsiniz. Yeteneği sayesinde rakiplerini yakın mesafeden kolayca ve güvenilir bir şekilde avlayabilen Snowelle, takım oyunlarında da fazlasıyla iş yapacak gibi duruyor.

Snowelle karakter yeteneği
Bu karakterin yeteneği maç esnasında çok iş yapacak gibi duruyor.
  • Seviye 1: Rakipler, Snowelle karakteri tarafından vurulduktan sonra beş saniye içerisinde aktif becerilerini kullanamazlar, EP enerjisini HP’ye dönüştüremezler. Bekleme süresi 45 saniye.
  • Seviye 2: Rakipler, Snowelle karakteri tarafından vurulduktan sonra beş saniye içerisinde aktif becerilerini kullanamazlar, EP enerjisini HP’ye dönüştüremezler. Bekleme süresi 42 saniye.
  • Seviye 3: Rakipler, Snowelle karakteri tarafından vurulduktan sonra beş saniye içerisinde aktif becerilerini kullanamazlar, EP enerjisini HP’ye dönüştüremezler. Bekleme süresi 49 saniye.
  • Seviye 4: Rakipler, Snowelle karakteri tarafından vurulduktan sonra beş saniye içerisinde aktif becerilerini kullanamazlar, EP enerjisini HP’ye dönüştüremezler. Bekleme süresi 36 saniye.
  • Seviye 5: Rakipler, Snowelle karakteri tarafından vurulduktan sonra beş saniye içerisinde aktif becerilerini kullanamazlar, EP enerjisini HP’ye dönüştüremezler. Bekleme süresi 33 saniye.
  • Seviye 6: Rakipler, Snowelle karakteri tarafından vurulduktan sonra beş saniye içerisinde aktif becerilerini kullanamazlar, EP enerjisini HP’ye dönüştüremezler. Bekleme süresi 30 saniye.

Snowelle Hakkında İpuçları ve Püf Noktalar

Snowelle karakterini kullanırken dikkat etmeniz gereken püf noktalardan biri, karakteri kullanırken taarruz tüfeklerini tercih etmeniz olmalı. Ayrıca rakibinize karşı bir saldırı düzenlemek istiyorsanız savaşı başlatan ilk kişi siz olmalısınız ki rakibiniz beş saniye boyunca yeteneklerini kullanamasın.

Free Fire Snowelle karakteri
Snowelle, rakiplerin yeteneklerini kullanmasını engelleyebilir.

Karakterinizin yeteneğini daha fazla güçlendirmek istiyorsanız Moco karakteri ile takım olmaya çalışın. Bu karakteri oynarken sürekli agresif oynamalısınız. Karakter henüz oyuna gelmediği için daha keşfedilmemiş birçok yeteneği bulunuyor olabilir. Karakter oyuna geldikten sonra sürekli onu oynayarak üstünde profesyonelleşirseniz maç esnasında rakiplerinize karşı her zaman avantajlı olursunuz. Güncelleme sonrası oyuna getirilecek olan bu karakteri kesinlikle mağazadan satın almalı ve denemelisiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler