Free Fire TRAP teması ve Team Deathmatch modu geliyor

free fire trap

Free Fire TRAP temalı yeni kozmetik ürünler ile karşıma geliyor. Yeni temalı kostümler 1 Şubat‘ta Free Fire’a gelecek ve oyuncular giriş yaparak ücretsiz bir ödül kazanabilecekler. Bunun yanı sıra aynı gün oyuna Team Deathmatch adlı yeni bir oyun modu da gelecek.

TRAP Karakteleri ve Team Deathmatch modu geliyor

Free Fire, Trap karakterlerini ve Tem Deathmatch’ı oyuna getiriyor. Birkaç gün öncesinde bir YouTuber tarafından yüklenen video ile oyuna gelecek birkaç yeni özellik sızdırıldı. Bir savunma bir de saldırı bölgesinin olacağı yeni bir oyun modu ile uçan evcil hayvan Poring 10 Şubat’ta gelecek olan güncelleme ile oyunda dahil olacak. Poring, oyuncuların hasarlı zırhlarını onarabilme özelliğine sahip olacak.

Oyuna Swagger Ownage P90 silah kaplaması ve yeni bir FAMAS silah kaplaması da eklendi. 1 Şubat’ta 4’e 4 Team Deathmatch adında yepyeni bir oyun modu açıklandı. Bu yeni mod içerisinde her karakter bir ekipman seti ve güçlendirme seçecek. Oyunda 40 puana ulaşan ilk takım kazanacak. Team Deathmatch modu sadece dört gün sürecek.

free fire trap

Hangi TRAP grubu üyesi olduğunuzu öğrenin

Bu arada oynayabileceğiniz alternatif bir oyun modu daha var. Rastgele ödüller kazanmak için 3 Şubat’a kadar Hazine Avı modunu oynayabilirsiniz. Ayrıca TRAP grubunun hangi üyesi olduğunuzu bilmek için de bir test var, görevleri de tamamlayarak 9 Şubat’a kadar özel ürünler satın almanızı sağlayacak jetonları kazanabilirsiniz.

Görevleri tamamlayarak kulaklık, teyp jetonu ve diğer TRAP temalı ürünleri alabilmek için halihazırda üç gününüz bulunuyor. Ek simgeleri alabilmek için de 1 Şubat’ta oyuna yeni görevler eklenecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler