Free Fire Türkiye Şampiyonluk Serisi başlıyor!

150.000TL ödüllü Free Fire Türkiye Şampiyonluk Serisi başlıyor!
Free Fire Türkiye Şampiyonluk Serisi
Free Fire Türkiye Şampiyonluk Serisi başlıyor!

Toplamda 150.000 TL’lik ödül havuzuna sahip Free Fire Türkiye Şampiyonluk Serisi’nde yarışacak 12 takım belli oldu. 20 Ağustos günü başlayacak ligden toplamda 6 takım Free Fire World Series’de boy gösterme şansı elde edecek.

Free Fire Türkiye Şampiyonluk Serisi
Free Fire Türkiye Şampiyonluk Serisinde yer alacak takımlar.

20 Ağustos – 19 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Free Fire Türkiye Şampiyonluk Serisinde 12 takım 64 maç üzerinden kıyasıya mücadele edecek. Maçlar her hafta Cuma, Cumartesi, Pazar günleri saat 14.00’te oynanacak. Mücadeleler Free Fire resmi Garena Free Fire Türkiye YouTube kanalından ve Free Fire TR Nimo TV kanalından canlı yayınlanacak.

Free Fire Türkiye Şampiyonluk Serisi’nde mücadele edecek takımlar:

 • Fastpay Wildcats
 • Karagümrük Espor
 • Crew Esports
 • Dark Passage
 • Bulls Esports
 • BAL Esports
 • GOD Espor
 • Unkownpros
 • Otherside Esports
 • Sivasspor Espor
 • FANATIC
 • BackSTREET

Türkiye Şampiyonluk Serisi 2021’in kazanan ilk iki takımı doğrudan Avrupa Pro Sezon III Finalleri’nde oynamaya hak kazanacak. 3., 4., 5. ve 6. sırada bitiren takımlar ise Avrupa Pro Sezon III Yarı Finalleri’nde oynamaya hak kazanacaklar.

Free Fire Türkiye Şampiyonluk Serisi

Free Fire Nedir?

Mobil oyuncuların çıkarları göz önünde bulundurularak oluşturulan heyecan verici battle royale oyunudur. 150 milyondan fazla günlük aktif kullanıcıyla rekor seviyeye ulaşan Free Fire’ın geliştiricisi ve yayıncısı dünya çapında Garena’dır. Free Fire ile ilgili YouTube’a atılan içerikler 72 milyar görüntüleme aldı ve yılın en çok izlenen 3. oyunu oldu.

Free Fire’ı iOS AppStore ya da Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için;

● Facebook:Garena Free Fire

● YouTube: Garena Free Fire Türkiye

● Nimo TV: Free Fire TR

Garena Nedir?

Garena, dünyada önde gelen küresel bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. Garena’nın kendi geliştirdiği mobil battle royale oyunu olan Free Fire, App Annie’ye göre 2019 ve 2020’de dünyanın en çok indirilen mobil oyunu oldu.

Garena, oyuncuların ne istediğini biliyor ve tutkulu oyuncular tarafından oynanıyor.

Bunun yanında Garena; Arena of Valor, Call of Duty: Mobile ve League of Legends gibi küresel ortaklardan seçkin oyunları dünya çapında seçili pazarlarda özel olarak lisanslandırıyor ve yayınlıyor. Garena, oyunları aracılığıyla sosyalleşme ve eğlence deneyimi sunarak topluluklarının etkileşim halinde olmasına katkıda bulunuyor.

Garena aynı zamanda önde gelen bir espor organizatörü olarak dünyanın en büyük espor etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

Garena, küresel bir tüketici internet şirketi olan Sea Limited’ın (NYSE: SE) bir parçasıdır. Garena’ya ek olarak Sea’nin diğer temel faaliyetleri arasında e-ticaret kolu, Shopee ve dijital finans hizmetleri kolu SeaMoney bulunmaktadır. Sea’nin misyonu ise tüketicilerin ve küçük işletmelerin yaşamlarını teknolojiyle iyileştirmek olarak tanımlanıyor.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler