Free Fire ücretsiz karakter açma nasıl yapılır?

Free Fire karakterlerine ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.
Free Fire ücretsiz karakter açma
Free Fire karakterlerine ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Free Fire ücretsiz karakter açma yolları ile oyundaki karakterleri para ödemeden satın alabilirsiniz. Mobil platformdaki en popüler battle royale oyunlarından biri olan Free Fire’da karakterleri ücretsiz olarak açabilmenin birkaç yolu bulunuyor. Bunun yanında oyuncular karakter dışında gerçek para harcamadan oyun içi diğer ögeleri de almak istiyorlar.

Free Fire Ücretsiz Karakter Açma

Free Fire, oyunculara benzersiz yeteneklere sahip karakterler ve evcil hayvanlar da dahil olmak üzere yepyeni bir deneyim sağlıyor. Oyunda yaklaşık 30 karakter ve on evcil hayvan bulunuyor. Her karakter seviye atladıktan sonra kendilerine özgü birtakım yeteneklere sahip oluyorlar ve bu özellikler ile oyunculara avantaj sağlayabiliyorlar. Free Fire karakterleri ve özellikleri için hazırladığımız bir rehber bulunuyor. Ona da mutlaka göz atarak kendinize en uygun karakteri seçin ve rakiplerinizin işini daha kolay bitirin.

Free Fire karakterleri
Free Fire Karakterleri

Karakterlerin çoğu elmas kullanılarak oyun içi mağazadan satın alınabiliyor. Ancak bu karakterlerin kilidini açmak için elmas satın almak gerçek paraya mal olduğundan dolayı her oyuncu için alınamıyor. Ayrıca önerdiğimiz yöntemlerin dışında Free Fire tarafından verilen kodlar ile de oyun içi ögeleri alabilirsiniz. Free Fire kod sistemi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Free Fire karakterlerin kilidini ücretsiz nasıl açabilirim?

Oyuncular ücretsiz elmas kazanarak oyundaki karakterleri satın almak için kullanabilirler. Free Fire’da elmasları ücretsiz almanın çeşitli yolları bulunuyor. Aşağıdaki yöntemleri izleyerek siz de ücretsiz elmas kazanabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler
Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler, oyuncular arasında oyun içi para birimini ücretsiz olarak kazanmanın en popüler seçeneklerinden birisi. Kısa ve basit anketleri tamamlayan kullanıcılara doğrudan Google Play Kredisi veriliyor. Bu krediler daha sonrasında Free Fire’da elmas satın almak için de kullanılabiliyor. Elmas alarak da oyundaki karakterleri satın alabilirsiniz.

Swagbucks
Swagbucks

Geri Ödeme Siteleri

Oyunculara anket ve test yapmanın yanı sıra uygulamaları indirtmek ve benzeri çeşitli görevleri yerine getirmesini isteyen, görevleri yerine getirdiğinde de kullanıcıları Google Play Hediye kartları ile ödüllendiren birçok geri ödeme siteleri bulunuyor. Bu sitelerin başlıcaları ise: Swagbucks, YSense ve PrizeRebel’dir. Hangi siteyi kullanacağınız ise tamamen sizin seçimine bağlı. Bu siteler elmas elde etmek için yavaş olsa da %100 yasaldır. Ayrıca, yükleme etkinlikleri sık sık oyuna eklenir ve genellikle Free Fire’da elmas satın alarak oyuncuların ücretsiz olarak karakter edinmelerine yardımcı olur. Örneğin şu anki Free Fire etkinliğinde oyuncular oyunda Joseph karakterini ücretsiz olarak alabilecekler.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts