Free Fire yeni hile koruma sistemi getiriyor

Free Fire yeni hile koruma sistemi tanıttı. Bu yeni gelecek olan hile koruma sistemi OB24 güncellemesinden sonra geçerli olacağı söyleniyor.
Free Fire oyunu daha aktif ve eğlenceli yapmak adına yeni bir hile sistemi geliştirdi
Free Fire oyunu daha aktif ve eğlenceli yapmak adına yeni bir hile sistemi geliştirdi.

Garena Free Fire yeni hile koruma sistemi getireceğini açıkladı. Şu anda geçerli olan hile koruma sistemini aşıp, oyun içerisinde oyuncuların zevkini bozmak adına yeni tarzda hileler ortaya çıktı. Bu yeni ortaya çıkan hileler büyük bir satın alma yaşadı ve oyun içerisinde bulunan oyuncuların zevkini kaçırmayı başardı. Peki bu yeni gelecek olan hile sistemi nasıl çalışıyor?

Free Fire Yeni Hile Koruma Sistemi

Bu yeni gelecek olan hile koruma sistemi OB24 güncellemesinden sonra geçerli olacağı söyleniyor. Ayrıca ufak bir spoiler olarak, bu yeni gelecek güncelleme içerisinde 2 yeni karakter, yeni silahlar, görüntü kalitesi iyileştirmeleri, Bermuda 2.0 ve daha bir fazlası bulunuyor.

Garena Free Fire Hile sistemi
Şuan aktif olan hile sistemi yavaş çalıştığından dolayı, geliştiriciler yeni bir hile sistemi geliştirdi.

Yeni karakterler veya yeni silahlar en çok dikkat çekiyor olsa da bu güncellemede gözden kaçırılan en büyük özellik hile koruma sistemi. OB24 güncellemesinde gelecek olan bu hile önleme sisteminde, korsanlar, dolandırıcılar ve daha birçok oyun bozucu unsurlar için daha sert cezalar ve daha yüksek yaptırımlar uygulanacağı açıklandı. Bu adamlarla sık sık karşılan oyuncular muhtemelen en çok bu konuya sevinecekler.

Free Fire hile sistemi
Artık oyun içerisinde hile açan oyuncular anında oyundan atılacak ve banlanacak.

Garena, son zamanlarda hile karşıtı önlemler için çok fazla kaynak araştırdı ve ayarlamaya çalıştı, ayrıca tek başına bu konuyla alakalı birden fazla blog yazısı bile var. Geliştiriciler, uğraşları sonucu yeni bir hile sistemini aktif etti ve bu hile sistemi ise şu şekilde çalışıyor: Oyun içerisinde hile yapan tüm oyuncular odadan otomatik olarak atılıyor ve tespit edildikten hemen sonra oyundan uzaklaştırılıyorlar.

Free Fire yeni hile sistemi geliştirdi
Artık Free Fire dünyası hileler tarafından arındırılacak.

Bu sistem neden oluşturuldu?

Önceden bu sistem daha yavaş çalışıyordu ve bu yüzden oyun içerisinde hile oranı kat kat artmıştı. Şuanki hile koruma sisteminde, oyuncuların kullandığı hileler önce makine tarafından tespit edilmeye çalışıyordu daha sonra raporlar tarafından manuel olarak tespit edilip oyun içerisinden uzaklaştırılıyordu. Hile açan kişiler oyunu mahvettiğinden dolayı bu yeni sistem geliştirildi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts