Free Fire yeni karakter Clu duyuruldu!

Free Fire yeni güncellemesinde Battle Royale moduna yeni bir karakter getiriyor. Bu karakter Advance Server’a çok yakında getirilecek ve oyuncular, bu yeni karakteri deneyebilecekler.
Garena Free Fire
Free Fire oyununa getirilecek olan yeni karakterden biri.

Free Fire, yeni karakter Clu ile gelecek OB22 güncellemesi ile buluşacak. Free Fire’da Battle Royale moduna yeni bir karakter geliyor. Clu, Advance Server’a çok yakında getirilecek ve oyuncular yeni karakteri deneme fırsatı yakalayacaklar.

Free Fire yeni karakter Clu Advance Server’a ekleniyor

Yeni karakter Clu’yu oyuncular, Advance Server üzerinden giriş yaparak deneyebilecekler. Tartışmalara göre oyuna gelecek olan Clu’nun, Overwatch oyunundaki Ashe karakterine benzetildiği söylentileri var. Şapkadaki benzer görünümlü amblemden, kovboy kıyafetinin geri kalanına kadar birçok benzerlik olduğunu söyleyebiliriz. Yeni gelecek olan Clu’nun özelliği, “Tracing Steps” olarak adlandırılıyor. Ayrıca ilginç ve taktiksel bir yetenek olduğunu söyleyebiliriz. Clu bu yeteneği kullandığında, çömelmeyen veya hızlı koşmayan oyuncuları anında tespit edebiliyor. Buna ek olarak Clu karakteri seviye 4 olduğunda, bu özelliği takım arkadaşlarıyla birlikte paylaşabiliyor.

Free Fire yeni karakter clu
Clu, yeteneği sayesinde rakiplerinin yerini tespit edebilecek.

Garena’nın sosyal medyada atılan bir Tweetine göre, ileride oyuna gelecek olan çeşitli değişiklikleri test edebildikleri bir ”Advance Server’a” sahip olduklarını söyledi. Bu sunucu şu anda için sadece Brezilya’da Free Fire hayranlarının karşısına sunuldu, çok yakında diğer ülkelerdeki oyuncular da Advance Server’a giriş yapabilecek. Clu ile birlikte gelecek olan güncellemede, bir tane daha yeni karakter, yeni silah ve yeni bir evcil hayvan olacak.

Yaklaşan güncelleme için henüz net bir tarih yok. Ancak kesinlikle Garena’nın son derece popüler Battle Royale modu için yeni içeriklerin bulunduğu yüklü bir güncelleme getirileceğe kesin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts