Free Fire’da yeni karakter Jai duyuruldu!

Free Fire OB24 güncellemesi ile oyuna yeni karakter Jai da eklenecek. Güncelleme içerisinde birçok yeni içerik bulunuyor.
Free Fire Jai karakteri duyuruldu
Free Fire yeni karakter olan Jai duyurdu.

Free Fire yeni karakter Jai duyuruldu. Free Fire, oyuncularını oyunda tutmak adına sürekli yeni güncellemeler ve yenilikler getiriyor. Tayland veya Brezilya ülkelerinde bulunan ünlülerin şuan oyun içerisinde karakteri bulunuyor. Şimdi ise sıra Hindistan’a geldi.

Free Fire yeni karakter Jai oyuna ekleniyor

Garena geçtiğimiz günlerde Jai adında bir karakteri oyuna ekleyeceğini duyurdu. Bu karakterin Hindistan’da bir ünlünün olacağını açıkladı. Bu karakterin oyuna OB24 güncellemesinde getirileceği biliniyor. Ayrıca Free Fire içerisinde birçok karakter de ünlülerin özelliklerine dayanıyor.

Free Fire Jai karakteri
Hindistan’da ünlü olan bu karakter oyuna getirilecek.

Free Fire’daki tüm karakterler gerçek hayattaki karakterlere dayanmakta. Garena ilk zamanlarda oyunu popülerleştirmek adına ünlü oyuncular veya şarkıcılara bir miktar para ödeyerek, onları oyun içerisinde bir karakter haline getiriyordu. Garena bu olayları yaparken çok fazla para harcadığından dolayı, son yıllarda şirketin popülerliğinden dolayı artık ülkelerdeki ünlüler ile işbirliği yaparak bu güncellemeleri oyun içerisine getiriyor.

Free fire Jai karakterinin yeteneği
Bu karakterin yeteneği sayesinde güzel stratejiler ortaya çıkabilir.

Ama bizim tavsiyemiz ise bu silahları keskin nişancı tüfekleri üzerinde veya pompalı tüfekler üzerinde kullanmanız daha yararlı olabilir. Çünkü ilk atıştan sonra hemen merminiz dolacağından dolayı yakın mesafelerde pompalı tüfekler, uzak mesafelerde ise keskin nişancı tüfekler çok iş yapacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts