Garena Free Fire Araç Listesi

Garena Free Fire araç listesi ile oyundaki araçlara hakim olun.
garena free fire araç listesi
Garena Free Fire araç listesi ile oyundaki araçlara hakim olun.

Garena Free Fire araç listesi ile oyundaki tüm araçlara ve özelliklerine hakim olun. Garena Free Fire’ın küçümsenemeyecek parçalarından araçlar, oyun içerisinde zaman zaman kritik öneme sahip olabiliyor.

Garena Free Fire Araç Listesi

Geçtiğimiz satırlarda da değindiğimiz üzere araçlar, zaman zaman kritik öneme sahip olabiliyor. Çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılabilen araçlar oyuncuların rotasyon atmasını kolaylaştırıyor, güvenli alana ulaşma sürecini hızlandırıyor ve bazen içerisinde bulunduğunuz zor durumdan sizi bir şekilde kurtarabiliyor. Bu nedenle, oyun içerisinde bulunan araçlara ve onların özelliklerine hakim olmanız önemli.

garena free fire spor araba
Oyundaki en hızlı araç konumunda olan spor araba ile dilediğiniz yere en hızlı şekilde ulaşın.

Spor Araba

Garena Free Fire araç listesi, oyundaki en hızlı ve kimilerine göre en güzel görünen araç olan spor araba ile başlıyor. İki kişilik bir kapasiteye sahip ve özellikle solo oyun modlarında çokça tercih edilen spor araba, sizi istediğiniz yere en hızlı ve güvenli bir şekilde götürebilir. 400 canı olan spor arabanın hızı 80’e kadar çıkabiliyor.

Pikap

Garena Free Fire’daki en temel araçlardan biri olan pikap, iki kişilik kapasiteye sahip. Solo oyun modlarında daha çok tercih edilen pikap, oyunculara ekstra bir şeyler sunmuyor. Pikap’ın toplamda 400 canı bulunuyor ve hızı 55’e kadar çıkabiliyor.

garena free fire motosiklet
Solo oyun modunun vazgeçilmezi motosiklet ile seri bir yolculuğa çıkın.

Motosiklet

Oyun içerisindeki en iyi araçlardan biri olan motosiklet, özellikle solo oyun modlarında sizi uçurabilir. Oyundaki en hızlı ikinci araç olan motosiklet ile dilediğiniz yerden geçme olanağına sahipsiniz.  Motosikletin toplamda iki koltuğu bulunuyor. Toplamda 300 canı bulunan ve hızı 60’a kadar çıkan motosiklet ile solo oyun modlarında dilediğiniz gibi hareket edin.

Canavar Kamyon

Air drop ile elde edilebilen ve dört oyuncuyu üzerinde taşıyabilen canavar kamyon, oyundaki en sağlam araçlardan biri. Zira sahip olduğu yüksek can oranı ile canavar kamyon, sizi kolay kolay yarı yolda bırakmayacaktır. Toplamda 8000 canı bulunan ve hızı 45’e kadar çıkabilen canavar kamyonun hızı biraz az olsa da özellikle engebeli arazilerde gösterdiği performansla bu eksiğini kapattığını söyleyebiliriz.

garena free fire amfibi araba
Amfibi araba ile hem karada hem de suda araç kullanmanın keyfini yaşayın.

Amfibi Araba

Hem karada hem de suda gidebilen bir araç olan amfibi araba, oyundaki işlevsel araçlardan bir diğeri. İki oyuncu taşıyabilen amfibi araba ile değişik stratejiler uygulama fırsatınız bulunuyor. Toplamda 300 canı bulunan ve hızı 40’a kadar çıkabilen amfibi arabayı denemenizde fayda var.

Triportör

Oyun içerisinde mecbur kalınmadıkça tercih edilmeyen bir araç olan triportör, üç tekerlekli bir bisiklet. Toplamda üç oyuncu taşıyabilen triportörün toplam canı 300 iken çıkabildiği maksimum sürat ise 35.

garena free fire cip
Cip ile squad modda takımınızla birlikte hareket edin.

Cip

Pikap aracın bir üst modeli diyebileceğimiz cip, oyundaki en iyi üçüncü araç olarak adlandırılıyor. Pikaptan oldukça yavaş olan cip, buna rağmen oyuncular tarafından daha çok seviliyor. Cipin dört koltukluk bir kapasitesi bulunuyor. Toplamda 500 canı bulunan ve hızı 40’a kadar çıkabilen cip, oyuncular tarafından sıkça tercih ediliyor.

Total
0
Shares
Related Posts